PR agentura Focus Agency bude s kampaní bojovat proti chřipce

27. 9. 2011 | BVo
PR agentura Focus Agency s.r.o. opět navázala spolupráci se společností Baxter. Tentokrát se bude podílet na public relations kampani, která podpoří prodej protichřipkové vakcíny PREFLUCEL.

Česká PR agentura Focus Agency s.r.o. bude pracovat na public relations kampani, která podpoří prodej protichřipkové vakcíny PREFLUCEL. Agentura vyhrála výběrové řízení společnosti Baxter.


Kampaň bude probíhat v druhé polovině září až do konce října letošního roku. Jejím cílem je seznámit širokou veřejnost s tématem chřipky a jejími příčinami. Varuje před nestandardním průběhem nemoci a možnými následky. Rovněž bude kladen důraz na prevenci formou očkování vakcínou PREFLUCEL, která je na českém trhu dostupná od loňského roku.


Protichřipková vakcína PREFLUCEL je tzv. čistou vakcínou. Neobsahuje antibiotika, vaječné bílkoviny a konzervanty. Je tedy vhodná i pro ty, kteří jsou na zmíněné látky alergičtí.


Společnosti navázaly vzájemnou spolupráci již dříve. Na počátku roku 2011 vytvořily projekt, který podporoval očkování proti klíšťové encefalitidě.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: