PR Summit 2014: Hranice byly zbořeny

10. 10. 2014 | Irena Šovčíková
PR se ocitlo na prahu nové éry. Hranice byly zbořeny. S neustále měnícím se světem se mění i pozice a úloha PR. Současnou situaci zmapuje PR Summit už 22.října.

PR se ocitlo na prahu nové éry. Hranice byly zbořeny. S neustále měnícím se světem se mění i pozice a úloha PR. Ztenčují se hranice mezi ním a marketingem, stále více roste vliv sociálních sítí. Právě o současných trendech a situaci se bude mluvit na 6. ročníku největšího setkání PR profesionálů v České Republice, na PR Summitu 2014.


Současní PR profesionálové se musejí vyrovnávat s velkým množstvím změn, kterými jejich obor s každým rokem prochází. PR summit proto nabídne mapu, která jim v orientaci v nové éře alespoň trochu pomůže. Konference proběhne 22.října v krásných prostorách pražského Paláce Žofín. Na svědomí ji mají společnost Blue Events a Asociace Public Relations Agentur(APRA).

Již první blok konference se bude zabývat novinkami, které zásadně mění svět PR. Aktuální trendy představí Danny Rogers, šéfredaktor PR Week. Bude se mluvit také o Big Data nebo změnách, kterými prošel i svět médií. O start-upech v komunikaci promluví communication manager v Prezi, Csaba Faix.

Měřit PR aktivity nikdy nebylo snadné, co v tomto ohledu přinese současná mediální revoluce? Zásah, lajky, kvalitativní monitoring, engagement, GRP a další a další - co z toho je nejdůležitější? Na to odpoví v druhém bloku Berry Leggeter, CEO Mezinárodní asociace pro měření a vyhodnocování komunikace(AMEC). Bude rovněž vyhlášen vítěz ceny PR Osobnost roku 2014.

Zajímavým prvkem bude jistě také prezentační soutěž RICPIC. Její soutěžící budou mít za úkol zamyslet se, jak v občanech České Republiky opět vyvolat vlnu aktivismu a ve velkém počtu je dovést až na Václavské náměstí, stejně jako tomu bylo před 25 lety.
Souběžně s prezentační soutěží proběhne také blok, který se bude věnovat komunikaci ve státní správě.

I letošní ročník nabídne stejně jako loni silné přednášející i témata. Rozhodně půjde o akci, kterou by si neměl nechat ujít žádný PR specialista. Už nyní je potvrzených více než 200 účastníků.

Kdy: 22. Října 2014
Kde: Palác Žofín
Prohlédněte si kompletní program.

Štítky dokumentu: Tipy na akce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.