PR Work: Výzbroj dnešního PR hrdiny - ovládněte techniku ve svůj prospěch

23. 3. 2017 | redakce
Jenom hezky psát dnes nestačí. Na další akci PR Klubu se dozvíte, jak používat Google Suits na maximum, zvládat grafické základy i bez Photshopu, lépe fotit s mobilem i to jak lze připravit audio nahrávka ve kvalitě, kterou vezme i Český rozhlas.

Jenom hezky psát dnes nestačí. PR hrdina 21. století musí ovládat mnoho (nejen) technických vymožeností : umět udělat dobré fotky pro média, nahrát krátký rozhovor, ale i dokázat zanalyzovat efektivitu webových stránek. PR Klub pořádá příští středu 29. 3. praktický seminář, který rozšíří obzory každému PRistovi, který nechce zůstat pozadu. 


Čemu se budeme věnovat a na koho se můžete těšit?

Online spolupráce - ulehčete si práci skrze sdílené dokumenty

Pavel Minář, školitel Google Suite
Zapomeňte na první draft, verzi po úpravách nebo final! Proč si komplikovat život posíláním různých verzí dokumentů, když můžete pracovat ve více lidech na jednom společném dokumentu a přitom přehledně a bez zmatků. To je kouzlo G Suite, které dokáží výrazně usnadnit život (nejen) mnoha PRistům. Jak efektivně využívat nástroje sdílených dokumentů poradí dlouholetý školitel a specialista na G Suite Pavel Minář (přes 350 školení - od menších firem až po Kofolu, Českou spořitelnu nebo ERSTE).


Pavel Minář při školení. Zdroj: mitvsehotovo.cz

Jak se zorientovat v dění na vlastním webu  

Tomáš Kumsta, Medio Interactive
Čísla jsou neprůstřelný argument. Využijte je ve svůj prospěch a ovládněte znalost dění na vašem firemním webu na jedničku. Tomáš Kumsta z agentury Medio poradí, jak se zorientovat v analytikách webu a umět vyčíst ta správná data. 

 

Zpracování MP3 nahrávek pro rozhlas 

Barbora Kladivová, redaktorka Českého rozhlasu 
Napsat článek na míru není pro nikoho problém, ale jak se poprat s příspěvkem pro rozhlas? Jak připravit obsah na míru rozhlasovým stanicím? S technickými vymoženostmi, které nosíme po kapsách, to není žádný problém. Jen je potřeba vědět, jak na to, čeho se vyvarovat a na co si dát pozor. Praktiký návod prozradí zkušená novinářka z Českého rozhlasu Barbora Kladivová.

 

Mobil umí fotit lépe, než si myslíte 

Jan Rybář, novinář, fotograf a držitel ocenění Czech Press Photo
Využijte technických dovedností chytrého telefonu, který nosíme všichni v kapse. I z mobilu můžou vzniknout kvalitní snímky, které oceníte vždy, když nemáte po ruce profesionálního fotografa. Jak na to poradí zkušený lektor, fotograf a novinář Honza Rybář, který už naučil v rámci svých kurzů fotit více než třináct stovek lidí. 


Jan Rybář na TEDx Bratislava. Zdroj: janrybar.cz  https://www.janrybar.cz/

 

Základy grafiky pro negrafiky aneb Když grafik nemá čas

Hana Klimentová, lektorka Czechitas
Jak si poradit, když grafik nestíhá a vy potřebujete jen rychlou úpravu pro dnešní článek na Facebook? Ukážeme si, jak drobné grafické úpravy zvládnout sami a prostřednictvím nástrojů, které jsou zdarma. Poradí Hana Klimentová, milovnice IT, která se výukou grafických a programovacích dovedností věnuje už od střední školy, nyní také skrze projekt Czechitas. 

 

Kdy: středa 29. března, od 13 do 17 hodin
Kde:
Etnosvět, Legerova 40, Praha 2 (pár kroků od I. P. Pavlova)

Další podrobnosti, včetně registrace, najdete na stránkách PR Klubu.   

 

Štítky dokumentu: Formy PR Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: