PR Work: YouTubeři, influenceři a mileniálové – jak se vyznat a umět s nimi spolupracovat

22. 2. 2017 | redakce
Nevyznáte se ve všech těch infulencerech, mama blogerkách a YouTuberech? Jedno odpoledne na konferenci PR Klubu vám může udělat jasno.

Nevyznáte se ve všech těch infulencerech, mama blogerkách a YouTuberech? Jedno odpoledne na konferenci PR Klubu vám může udělat jasno. Akce PR Work: YouTubeři, influenceři a mileniálové – jak se vyznat a umět spolupracovat proběhne již zítra 23. února a je určena pro všechny, kdo chtějí vědět o youtuberech, blogerech a influencerech víc. Seznámit se a zjistit, jak si oni samotní představují ideální spolupráci s firmami, co je otravuje a co naopak vítají. 

Šéfredaktor Marketing Journalu a zároveň projektový manažer a konzultant Focus Agency, Petr Michl,  vás svou úvodní přednáškou uvede do problematiky a ukáže formáty, které aktuálně YouTube vládnou.
Václav Pavelka z Native PR představí, jak s youtubery spolupracovala Česká bankovní asociace.


Petr Michl

YouTuberka GetTheLouk uvede návštěvníka do prostředí beauty segmentu a prozradí, jak to má s komerčními spolupracemi. A řekne určitě i něco o této se značkou Veet.S Michaelou Červenou aka BabyBistro a Mamablog roku přijde představení fenoménu mama blogerek.Zdroj: TerezaInOslo

Tereza Salte
žila před čtyřmi roku v Norsku a nadchnul ji svět skandinávských blogerek, který byl před českou realitou o pár let napřed. Sama začala psát blog TerezaInOslo, byla několikrát zvolena blogerkou roku, a nakonec se stala spoluzakladatelkou agentury Elite Bloggers. Poví vám, proč mají blogy a psané články stále svoje kouzlo a sílu ovlivňovat své čtenáře.


Kdy: čtvrtek 23. února 2017, od 13 do 17 hodin
Kde: Vyšší odborná škola publicistiky, Spálená 80/8, Praha 1 (mapa) 
Pro kompletní program a registraci klikněte ZDE.

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: