RegioJet ukázal, jak by si představoval design svých lokomotiv

3. 11. 2010 | TMJ
RegioJet Radima Jančury dnes ukončil soutěž pro širokou veřejnost o návrh designu nových lokomotiv pro žluté rychlíky. Z jedenatřiceti návrhů vybrala společnost řešení, založené na barevných přechodech (viz obrázek níže). Zpráva byla uveřejněna na webových stránkách společnosti.

Regiojet, zdroj: www.regiojet.cz

RegioJet Radima Jančury dnes ukončil soutěž pro širokou veřejnost o návrh designu nových lokomotiv pro žluté rychlíky. Z jedenatřiceti návrhů vybrala společnost řešení založené na barevných přechodech (viz obrázek níže). Výsledek soutěže byl uveřejněna na webových stránkách společnosti.

Soutěž, se kterou Regiojet oslovil širokou základnu svých podporovatelů, byla vyhlášena v polovině září. Tvůrci vítězného návrhu byl přislíben dárek v hodnotě 5000 korun.

Několik zaslaných návrhů bylo zveřejněno na serveru ŽelPage ještě před dnešním vyhlášením vítěze, přičemž grafické řešení, které dnes společnost označila za nejlepší, se již tehdy dočkalo velkého množství pozitivních ohlasů.

Vybraný design není pro dopravce pochopitelně nikterak závazný - sám Radim Jančura přiznal, že se jím při finálním návrhu budou grafici pravděpodobně pouze inspirovat.

 

(c) Petr Študent a RegioJet, zdroj: www.regiojet.cz


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: