Retail Summit 2014 zveřejnil kompletní program

12. 12. 2013 | Petr Michl

Retail Summit, největší odborné a společenské setkání středoevropského obchodu, se ve svém jubilejním 20. ročníku zaměří na to, jak uspět v nejistých časech, které právě prožíváme. V kongresovém hotelu Clarion v Praze ve dnech 4. - 5. 2. 2014 vystoupí rekordní počet 117 řečníků a panelistů, reprezentujících různé typy hráčů utvářejících český obchodní trh.  Půjde v prvé řadě o zástupce prodejců rychloobrátkových i non-foodových kategorií, a to jak z kamenného, tak internetového obchodu. Kromě klasických prezentací a diskusních sekcí klade Summit 2014 velký důraz i na 2 velké panely v rámci hlavního programu, konkrétně na Retail CEO panel a na diskusi o receptech na úspěch v podání těch nejpovolanějších – nositelů ocenění Obchodník roku.

Ne všichni prezentující budou ovšem zkušení reatilisté. Nejistá doba si žádá nová řešení a přístupy, proto se organizátoři Retail Summitu 2014 rozhodli požádat o spolupráci i experty stojící mimo odvětví obchodu, kteří mohou přinést inspiraci z jiných odvětví a dodat tak obchodníkům novou energii a naději.

Retail Summit 2014 se bude opět konat v prostorách kongresového hotelu Clarion.

V první části konference vystoupí mimo jiné Tomáš Sedláček, hlavní makroekonomický stratég ČSOB a autor populární knihy Ekonomie dobra a zla, za kterou nedávno získal Německou cenu za ekonomickou literaturu. Tomáš Sedláček se ve svém vystoupení zamyslí nad tím, kam jsme během 20 let moderního obchodování na českém trhu dostali a jak z toho ven.

Druhý programový blok konference, nazvaný Inspirace pro nejisté časy, otevře vystoupení  Šimona Pánka. Tento studentský vůdce Sametové revoluce se po listopadu 1989 vydal cestou nezištné pomoci druhým doma i ve světě a vede společnost Člověk v tísni.  Získal ocenění Evropan roku a od prezidenta Václava Havla převzal medailí Za zásluhy za angažovanost ve věcech veřejných. Na Retail Summitu 2014 se bude zabývat zásadní otázkou nejen pro naši společnost, ale i pro maloobchodní trh – Jak se zbavit blbé nálady?

Na jeho vystoupení naváže interview s Milanem Zeleným, profesorem podnikového řízení na Fordhamově universitě v New Yorku. Profesor Zelený vysvětlí, proč se domnívá, že jsme svědky nové, trvalé transformace ekonomiky, co to pro nás konkrétně znamená a jaké nové příležitosti nám to přináší. Již nyní si můžeme být jisti, že myšlenky Prof. Zeleného, signalizující konec globalizace a „relokalizaci", návrat k místnímu a regionálnímu podnikání, budou silnou inspirací zejména pro nezávislé podnikatele.

V neposlední řadě je pak třeba zmínit klíčového řečníka, Jannise Samarase, zakladatele a šéfa firmy Kofola, který zahájí třetí část konference zaměřenou na úspěšná řešení. Volba klíčového řečníka pro jubilejní 20. ročník Retail Summitu byla jednoznačná. Jde totiž o osobnost, která symbolizuje nejen ohromný skok vpřed, který český trh zaznamenal za posledních 20 let, ale zároveň ukazuje silný potenciál pro úspěch i v nelehkých časech. Jannis Samaras unikátní kombinací odvahy, skvělých nápadů a pracovitosti vybudoval silnou regionální firmu, kterou milují nejen spotřebitelé. Pokud si Kofola udrží svoji dosavadní kondici, „nebude co řešit" -  bude schopna vítězit i v budoucnosti.

Podrobnosti z příprav programu jubilejního 20. ročníku Retail Summitu jsou průběžně zveřejňovány na nově koncipovaném webu www.retail21.cz

Zájemci o slevu za včasnou registrace se mohou již nyní registrovat jako  Early Birds.

O Retail Summitu 2014
Akce je určena pro všechny účastníky obchodního trhu, kteří mají ambici uspět, rozvíjet své podnikání, zlepšovat sebe, svoji firmu i tržní prostředí. Nezáleží přitom na velikosti či formě vlastnictví firmy ani na tom, jestli operuje v „kamenném" či digitálním světě.

Kdy: 4. - 5. 2. 2014
Kde: Clarion Congress Hotel Prague
Prohlédněte si kompletní program a registrujte se ještě se slevou jako early birds.
Organizátoři: Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR, Vysoká škola ekonomická Praha a agentura Blue Events

Retail Summit tu je už 20 let. Podívejte se na publikaci připravenou k tomu jubileu.

 

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: