Rohlik.cz se otevírá v pěti nových městech. Bude dostupný pro 2,5 milionů obyvatel ČR

8. 2. 2017 | Petr Michl
Akutní nedostatek rohlíků bude vyřešen v Plzni, Liberci, Ústí nad Labem, Hradci Králové a Pardubicích. Lidé mohou počítat s doručením již od 4 hodin po objednání.

Po Praze a Brnu přidává online supermarket Rohlik.cz další města, kde budou jeho služby zákazníkům dostupné. Nově si tak mohou na Rohlik.cz objednat lidé z Plzně, Liberce, Ústí nad Labem, Hradce Králové a Pardubic. Počítat mohou s doručením již od 4 hodin po objednání.

Díky této logistické expanzi bude Rohlik.cz dostupný pro 2,5 mil. obyvatel ČR.


Zdroj: rohlik.cz

Zákazníky v nově otevřených městech bude Rohlik.cz obsluhovat z pražského skladu, a to výhradně prostřednictvím vlastních aut a kurýrů. Díky tomu nabídne komfort expresního a přesného doručení během několika málo hodin od objednávky a identický sortiment, jaký znají pražští zákazníci. Ten je v základu totožný s nabídkou běžných supermarketů, Rohlik.cz ale nabízí i potraviny, kvůli kterým je jinak nutné oběhnout více specializovaných prodejen.

Pražští a brněnští zákazníci u nás rádi nakupují například produkty malých českých výrobců, čerstvé ryby, ale třeba také časopisy, řezané květiny nebo poctivá hotová jídla naší privátní značky. Věříme, že kombinace pestrého kvalitního sortimentu a extra rychlého doručení rychle přesvědčí i zákazníky v nových lokalitách,” komentuje expanzi zakladatel Rohlik.cz Tomáš Čupr.

V roce 2016 jsme se soustředili na Prahu. Poptávka je zde tak velká, že na expanzi nebyl prostor. Letos jsme po Liberci, Ústí nad Labem, Plzni, Hradci Králové a Pardubicích připraveni se postupně rozšířit i do dalších měst,” dodává.

Z konkurence chystá expanzi Kolonial.cz. Ten je již nyní dostupný pro tři miliony obyvatel. Pokrývá mimo jiné Prahu, střední Čechy, Plzeň, Rokycansko, Hradec Králové či Pardubicko.

Košík.cz začal v prosinci dovážet zboží také v Chomutově, Mostě, Hradci Králové, Olomouci, Přerově, Brně, Ostravě a Frýdku-Místku. Služba je dostupná pro 5,5 milionu zákazníků. Nejdéle funguje v Česku v oblasti online prodeje jídla iTesco, existují zde ale i další hráči jako Myfoodmarket.cz, Potravinydomu.cz či NakupteSi.cz. Výrazně by mohl zahýbat trh plánovaný vstup do e-commerce společností Globus a Lidl.

Štítky dokumentu: E-Commerce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: