Second Life pomalu zavírá krám

10. 6. 2010 | ITO
Linden Lab, tedy společnost, která spravuje sociální prostředí Second Life, stojí na prahu velkých změn. Ty přinesou zejména 30% propouštění a uzavírání severoamerických poboček. Sami zástupci Linden Lab označují restrukturalizační proces pouze za způsob, jakým zvyšují efektivitu jejich podnikání, které - jak ujišťují na základě objemu transakcí, které v Second Life v loňském roce překročily 160 milionů dolarů - jenom kvete.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.secondlife.com

Linden Lab, tedy společnost, která spravuje sociální prostředí Second Life, stojí na prahu velkých změn. Ty přinesou zejména 30% propouštění a uzavírání severoamerických poboček. Sami zástupci Linden Lab označují restrukturalizační proces pouze za způsob, jímž zvyšují efektivitu podnikání, které. A to - jak ujišťují na základě objemu transakcí, které v Second Life v loňském roce překročily 160 milionů dolarů - jenom kvete.
Jenže z Lindenu je již delší dobu cítit nespokojenost nad vývojem situace okolo Second Lifu, takže mu jím deklarovanou pohodu věří již jen málokdo. Někteří žurnalisté dokonce označují zeštíhlovací krok Lindenu za pomalé zavírání krámu. Změny se totiž netýkají již jen USA, ale posty se mění i v Německu a Singapurská pobočka byla nedávno v tichosti zlikvidována. Second Life se svou strategií evidentně šlápl v dlouhodobém hledisku vedle.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: