ShopCamp představil kompletní program

24. 8. 2017 | redakce
ShopCamp tu je za téměř 2 týdny a již má kompletní program. Návštěvníky čeká 14 přednášek, 8 workshopů a 5 případových studií. Mezi témata patří konkrétní scénáře multichannel automatických kampaní, tvoření obsahu na základě dat a jeho zapojení do marketingové strategie, vliv brandu na prodej a expanzi, ale i rady, jak efektivně využít času a peněz ve středně velké firmě.

Pátek 8. září se ponese v duchu e-commerce, v prostorách Fakulty architektury ČVUT v Praze se totiž uskuteční již čtvrtý ročník populární akce ShopCamp. Účastníci se mohou těšit na celkem 14 přednášek, 8 workshopů a 5 případových studií, během nichž se dozví mnoho zajímavostí z českého e-shopového prostředí. Patrony akce jsou společnosti Shoptet a Shopsys, které předchozí tři ročníky přímo organizovaly, role pořadatelů se letos zhostili Jakub Smolík a Matěj Kapošváry.

"Věříme, že i letos se v prostorách ČVUT sejde skupina příjemných lidí a všichni si ShopCamp užijí a odnesou si z něj mnoho nových a hlavně přínosných informací. I tentokrát se mohou účastníci těšit jak na přední tváře české e-commerce a ostřílené profíky, tak na nové naděje ze světa online nakupování,“ uvedl Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

ShopCamp je určený především pro majitele či zaměstnance e-shopů a zástupce firem poskytujících služby pro internetové obchody. Na akci ale zavítají i další fanoušci e-commerce a online podnikání. „O tom, že nám před čtyřmi lety vznikl pod rukama koncept, který je pro profesionály z oblasti e-commerce opravdu zajímavý, svědčí i fakt, že vstupenky jsou pryč každý rok čím dál dříve. Z celkových 600 vstupenek se 400 kusů rozebralo za dvě minuty, první stovka zmizela dokonce během tří vteřin,“ doplňuje Petr Svoboda ze společnosti Shopsys.


Jan Kvasnička během prezentace na loňském ShopCampu2016. Zdroj: ShopCamp 

Během dne v hlavním sále promluví například Václav Liška, zakladatel Aukro.cz, Michal Hanáček, CEO společnosti Pilulka.cz nebo Petra Plemlová z uno.cz. O programu ve vedlejším sále pak rozhodli sami účastníci hlasováním na webových stránkách ShopCampu.

Díky tomu zde zazní příspěvky zaměřené na tvorbu kvalitního obsahu či automatických kampaní a posluchači se dozví i zajímavé informace o vývoji a budoucnosti zbožových srovnávačů nebo možnostech vzdělávání v oblasti e-commerce.

Jan Tlapák z Ecomail.cz poví publiku, jak nastavit funkční automatizaci. Pro spousty e-shopů je jejím vrcholem nastavení přání k svátku a welcome kampaň po registraci z pop-upu, možná tak připomínka opuštěného košíku, která je většinou posílána bez konkrétního opuštěného produktu. Přednáška bude proto zaměřená na konkrétní scénáře multichannel automatických kampaní pro e-shopy. Dozvíte se, jak jednoduše posílat automatické e-maily a ve stejný čas automaticky zobrazovat reklamu na Facebooku na základě chování zákazníka. Jak pracovat s SMS-kami, nebo zda lze automaticky poslat i fyzickou poštu.

Milen Tříska prozradí, jak účinně komunikovat vaši tržní výhodu a kolik ušetříte, pokud ji znáte. Kromě toho, proč je nutné znát svoji konkurenční výhodu, přidá i pár návodů, jak se k ní dopracovat.

SEO kozultantka z RobertNemec.Com Marie Šťouračová, vám ukáže, jak efektivně tvořit obsah na základě dat, jak ho plánovat, a hlavně jak jej zapojit do celé marketingové strategie včetně přizpůsobování vaší nabídky. Další prezentace si prohlédněte v již nyní kompletním programu

Vstup na všechny přednášky i workshopy je pro registrované účastníky tradičně zdarma.

"Velmi se na ShopCamp těšíme. Doufáme, že se nám podaří navázat na předchozí tři roky a letošní rok bude ještě lepší než ty předchozí.“ uvedl za nový organizátorský tým Matěj Kapošváry.

Celá akce by se nemohla uskutečnit a nebyla by pro účastníky přístupná zdarma bez podpory sponzorů. Generálním partnerem akce je letos Pošta bez hranic, mezi další partnery pak náleží například společnosti Balíkobot, VS Hosting, Mergado, Heureka, ProfiSMS, Bidding Fox nebo Ecomail.cz. 

Štítky dokumentu: E-Commerce Tipy na akce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.