Trh s analytickými daty je dostupný online

18. 4. 2011 | KaS
Společnost TRGIMAN spustila první online trh s analytickými daty postavený nad platformou BellaDati business intelligence.

Společnost TRGIMAN spustila první online trh s analytickými daty postavený nad platformou BellaDati business intelligence. Novináři, analytici a ostatní uživatelé teď mohou snadno dohledat analyzovaná data z oblasti financí, politiky, médií, sportu a dalších.Přím na stránkách vyhledávače je možné získat data na základě klíčových slov. Vkládat data anebo celé analýzy mohou i jednotlivý uživatelé, kteří je posléze využijí pro své potřeby anebo je publikují ve vyheldávacím systému.

Cílem bylo přinést využití business intelligence blíže široké veřejnosti a ukázat, že se nemusí vždy nutně jednat jen o analýzu podnikových dat. Každý si teď může vyhledat snadno, jak se promítlo zemětřesení na akcie japonských firem a nebo vysledovat trend toho, kdy skutečně bylo nejsilnější zemětřesení v Japonsku za posledních 100 let. Stačí napsat do vyhledávače Mercata "japonsko".

Aktuálně jsou dostupné analytické sestavy z ČNB, Pražské burzy, pojišťovnictví a jiných oblastí jako je Organizace spojených národů, Evropská centrální banka nebo státní správa ČR

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.