UBERSTENE: Uber bude ve čtvrtek 10. 3. rozvážet po Praze pejsky

9. 3. 2016 | Petr Michl
Je libo kancelářskou canisterapii? Uber bude po loňském úspěchy s koťátky rozvážet pejsky. Dovoleno je mazlení i adopce.

Jste fanouškem koček, nebo psů? Zástupci první skupiny již dostali loni v listopadu od alternativní TAXI služby Uber skvělou příležitost, jak se pomazlit s koťaty z útulků a případně si některé i adoptovat. Zítra dostanou obdobnou šanci milovníci psů. Princip je stejný, jen se budou místo koťat rozvážet štěňata.


Zdroj: štěně z Shutterstock

Uber Praha se spojil s domácím útulkem Home4Pets a zájemcům na jedno kliknutí doveze zítra odpoledne ve čtvrtek 10. března pejska. S ním se můžete 15 minut mazlit dovádět, proběhnout se, anebo jen tak ho drbat za uchem. Za tuto terapii” chlupatých tlapek, která vás zaručeně zbaví stresu a způsobí nefalšovanou radost, zaplatíte pouze 300 korun," vysvětluje marketingová manažerka Uber Praha Barbora Polachová cenu služby. Celá částka přitom poputuje do útulku, z kterého pejsci pocházejí, a pomůžete jim snížit jejich provozní a veterinární náklady. I tentokrát je jedním z možných vyústění zvířecí návštěvy adopce.

Nejzásadnější informace shrnuje Uber do těchto bodů:

    • Štěňátka budou dostupná ve čtvrtek 10. března 2016 od 12.00 do 18:00 hodin.

    • Chlupatých patnáct minut vyjde fanouška čtyřnohých kamarádů na 300 korun.

    • Pokud vy nebo vaši přátelé ještě nemáte aplikaci Uber, zaregistrujte se s kódem “UBERSTENE” a 300 Kč zaplatíme za vás!

    • Pejsek vždy dorazí v doprovodu dobrovolníka, který zodpoví veškeré dotazy a dohlédne, aby hravá nebo mazlivá návštěva psích tlapek proběhla u vás doma nebo v kanceláři bez komplikací.

    • Navíc pokud se vám některý z pejsků zalíbí, můžete si ho po individuální dohodě se zástupci útulků adoptovat. Pokud si budete přát přispět více, stačí při psí návštěvě informovat našeho řidiče a společně můžete do aplikace částku zadat.

Rozvážení pejsci jsou zvyklí na přítomnost a zájem lidí o kontakt. Možná i kvůli některým přehnaným reakcím pohoršených kočkomilů na předchozí akci UberKOTATKA (schválně se podívejte na jejich komentáře pod naším článkem o kampani) tentokrát Uber zdůrazňuje, že v každém z aut bude pejska doprovázet vyškolený odborník, který se postará o jeho pohodlí a bezpečnost v průběhu cesty i v průběhu návštěvy. Rozvoz se bude řídit stavem pejsků. Poptávka je u takovýchto akcí velká, prosíme proto všechny o velkou trpělivost. Část pejsků bude na cestách a další dle situace vždy odpočívat v centrále Uber Praha vybavené hračkami, granulemi i dohledem od zástupců útulku Home4pets," připomíná Barbora Polachová s tím, že dobrovolníci, kteří budou pejsky doprovázet, dohlédnou, aby nebyli unaveni. Pokud ano, odvezou pejska zpět na centrálu, kde ho vymění za odpočatého.

Štítky dokumentu: Formy PR

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: