UX konference 2015: jak může efektivní uživatelské prostředí vylepšit byznys

21. 4. 2015 | Dan Škvařil
Správně nastavené uživatelské prostředí přináší výsledky. A v online prostředí to platí dvojnásob. Navštivte UX konferenci a přijďte si poslechnout zkušené odborníky v oblasti User experience. Akce se koná 21. května.

Uživatelská zkušenost neboli UX je již dávno zaběhlá disciplína, díky které je world wide web mnohem přehlednější místo. O tom, jak jít naproti svým zákazníkům nebo jak změnou uživatelského prostředí zefektivnit svůj byznys budou hovořit přední odborníci v rámci UX konference. Akci pořádá TUESDAY Business Network 21. května.

Co vás na UX konferenci čeká?

Jak velký může být rozdíl mezi marketingovým výzkumem a průzkumem UX? Ve kterých momentech se nejvíce liší a jaký to může mít důsledek na zavádění produktu na trh? O tom všem bude hovořit Francis Fung, původem z Velké Británie, dnes žijící v Japonsku. Specializuje se na mezinárodní UX, především na rozdíly v uživatelském designu mezi Východem a Západem. Má za sebou nesčetné množství projektů u největších globálních e-commerce společností. Díky těmto zkušenostem a širokému záběru svých znalostí představuje špičku mezi světovými UX designéry.

Po Fungově prezentaci se posluchači budou moci z Dálného východu vrátit zpět do Střední Evropy, a poslechnout si řečníky z České republiky. Jedním z nich je Ondřej Krátký, který pohovoří o uživatelských aspektech služby Liftago. Pro českou konkurenci Uberu je hladce fungující prostředí mobilní aplikace zcela zásadní otázkou. Krátký, který je mimochodem nositelem zlata z festivalu reklamní kreativy Cannes Lions, představí Liftago z hlediska uživatelské zkušenosti. Posluchači se od něj také dozví, jaký vliv mají nepatrné změny nastavení v UX na výsledky firmy.

Případových studií nabídne konference hned několik. Od Lenky Palasové se dozvíme, jak fungují informační kanály u Air Bank a jak se tato banka potýká s uživatelskou zkušeností.

O důsledcích správného UX pro efektivní výrobu pohovoří Michal Kutil, specialista na průmyslovou automatizaci. A aspektům testování se bude věnovat Filip Ekl ze společnosti ExperienceU, na základě svých zkušeností s bankovními weby.


Kdy: 21. května 2015 od 9:00
Kde: OKsystém (Na Pankráci 125, Praha 4)

Prohlédněte si kompletní program a registrujte se

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: