V industriálním srdci Ostravy vznikne nové sídlo agentury a kreativní Akademie. Povede je Novák z Leemon Concept

31. 5. 2017 | redakce
V Dolní oblasti Vítkovic vznikne kreativní Akademie. Jejím cílem je rozvoj spolupráce s marketingově a graficky zaměřenými školami, ale pomůže i začínajícím podnikatelům s rozvojem jejich byznysu.

Leemon posiluje a přivádí si odborníky z Prahy. Na pozici managing directora byl jmenován David Novák. Agentura s pražskou pobočkou má centrálu ve Frýdku-Místku. Nyní ji čeká další významný krok v regionu, připravovaná výstavba nové kreativní Akademie v industriálním srdci Ostravy Dolní oblasti Vítkovic


Dolní oblast Vítkovice je místem konání Colours of Ostrava, ale také brownfieldem, který se začíná přeměňovat v sídlo kulturních institucí a firem. Zdroj: www.dolnivitkovice.cz

Leemon Concept se bude více věnovat marketingovému a strategickému poradenství jako součásti služeb. David Novák bude mít přitom na starosti nový produkt pro potřeby marketingového trhu. Zároveň po něj budou spadat i dceřiné společnosti Leemon Media a Leemon Interactive. První z nich se soustředí na mediální poradenství, zajišťuje pro své klienty mediální plány a navrhuje optimální mediální rozložení investic na základě analýz rozhodovacího procesu zákazníků. Leemon Interactive je digitální agenturou.

David Novák přináší do Leemon analytické zkušenosti z oblasti nákupního rozhodovacího procesu a brand buildingu. S marketingem a reklamou má více jak dvacetileté zkušenosti, naposledy řídil agenturu Entre, kam přešel z mezinárodní agentury McCann Prague. Věnuje se lektorské a poradenské činnosti v oboru marketingu a propagace pro segment SME.


David Novák

I proto má být vhodnou volbou pro řízení agentury, která se rozhoduje vytvořit kreativní Akademii. Ta má být součástí jejího nového sídla, které se v tuto chvíli buduje v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovic. Cílem Akademie je rozvoj spolupráce s marketingově a graficky zaměřenými školami, ale pomůže i začínajícím podnikatelům s rozvojem jejich byznysu. „Chceme zde v kraji dělat poctivou a dlouhodobou práci, která bude přirozeně pomáhat rozvoji mladých talentů designerů a grafiků, nabídneme pomoc podnikatelům s jejich startupy a pomůžeme s vyhledáváním šikovných lidí v marketingových oborech. Věřím, že tady díky tomu čas od času vyroste designér, grafik nebo marketér špičkové světové úrovně,” prozradil Novák o konceptu, který má poskytovat jedincům a subjektům zapojeným do Akademie oborové vzdělání, mentoring i pracovní příležitosti. 

Reálný start se ale plánuje až na léto příštího roku. Do té doby mohou být realizované i další plány, včetně zřízení pobočky ve Vietnamu, kde Leemon Concept rozvíjí reklamní aktivity již několik let. 

Sponzorovaný článek

Štítky dokumentu: Startup
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: