V říjnu proběhne 10. CopyCamp. Jubileum oslaví se špičkami oboru

1. 8. 2019 | redakce
Desetileté výročí si žádá hvězdný lineup řečníků. Na pódiu říjnového CopyCampu budou zářit: Pavel Šenkapoun, Richard Dobiáš, Maru Kortanová, Marie Háková (Gráfová), Ondřej Illinčev nebo René Nekuda. A když budete pozorní, možná se naučíte psát i wooxusní texty.

Jubilejní 10. CopyCamp proběhne 10. října 2019 v pražském kině Dlabačov a s podtitulem „Výběr z hroznů”. Na pódiu se potkají špičky se potkají špičky českého copywritingu a obsahového marketingu, mimo jiné Pavel Šenkapoun, Richard Dobiáš, Maru Kortanová nebo René Nekuda. 

Desátý CopyCamp si zasloužil speciální přístup. A řekli jsme si, že sobě i účastníkům nadělíme dárek v podobě jmen, která jsou synonymem špičkového copywritingu a obsahového marketingu,” vysvětluje organizátorka akce Monika Kubešová z H1.cz. „I proto jsme se rozhodli desátý ročník uspořádat po více než roce od posledního CopyCampu a s přípravami začít výrazně dřív. Témata přednášek pak budou více o psaní, copywritingu, zkrátka o řemesle než v předchozích letech.”

Pavel Šenkapoun tak bude hovořit o originálních autorských stylech českých copywriterů. René Nekuda nabídne vhled do práce s příběhem a jejích vedlejších účincích a Richard Dobiáš bude mluvit o fíglech, jak napsat famózní otvírák.


Richard Dobiáš na CopyCampu. Zdroj: Facebook / Copycamp

Barvy pořadatele H1.cz budou hájit Lucie Hrdinová a Martina Tomková s přednáškou „o malých velkých vítězstvích” a Pavel Pajkrt coby moderátor celé akce. Ten na podiu přivítá i Maru Kortanovou, dále zástupce Obsahové agentury, Břetislava Stromka a Annu Dufkovou z Dáme jídlo, kteří promluví o životním cyklu zákazníka a o tom, kdy co říci a kdy raději mlčet.

Na CopyCampu vystoupí i Richard Woox, který vtiskl nezaměnitelnou tonalitu stejnojmenné značce, Ondřej Illinčev s přednáškou o strukturování obsahu a Marie Háková (Gráfová). Stejně jako v předchozích letech proběhnou i workshopy: Tentokrát o krasopsaní, grafice pro sociální sítě a testování textů. 

Všechny předchozí ročníky CopyCampu byly vyprodané a organizátoři předpokládají, že kapacitu břevnovského kina Dlabačov do poslední místa zaplní i letos. Lístky a program konference jsou od 8. července k mání na www.copycamp.cz.  

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: