WebTop100 ukáže to nejlepší z digitálního marketingu pro váš byznys

18. 10. 2015 | Petr Michl
Kde hledat inspiraci pro váš digitální byznys? WebTop100 nabídne ve třech programových proudech případové studie i aktuální trendy v digitálním marketingu.

Ať už se zabýváte digitálním marketingem v malém podniku, střední firmě nebo korporaci, uvítáte jistě záplavu inspirujících přednášek od zástupců velkých značek, jako jsou Slevomat.cz, ZOOT, LEGO, Danone, a.s., O2 Czech Republic, a.s. a dalších. Na listopadové konferenci WebTop100 se s vámi podělí o cenné know-how, vlastní zkušenosti a navíc poskytnou užitečné rady pro váš byznys. Mají nějaký osvědčený recept na to, jak uspět v digitálním prostředí? Přijďte a zeptejte se jich.

Z aktuálního programu vybíráme tato témata:

Videoobsah online - za víc práce... čím dál tím víc muziky

Současná mladá generace, a zároveň vaši budoucí zákazníci, už nevědí, co jsou „klasická“ masová média. Jakými kanály šíříte svůj obsah? Chcete zjistit, kde hledat tento typ zákazníků a co je potřeba jim nabídnout? Jan Jirsa z LEGO se s vámi podělí o své zkušenosti, jak změřit efekt videoobsahu a prozradí, jak je nejmladší generací konzumován.


LEGO na svém YouTube kanálu představuje vlastní animovaný seriál pro děti, jednotlivé řady svých stavebnic, ale třeba i historii společnosti takto poutavým způsobem.

Data nestačí sledovat. Musíte je i propojit.

Víte, jak propojit online a offline data o svých zákaznících? Identifikujte díky nim preference konkrétního zákazníka, jeho chování i přínos pro vaši firmu. Milan Janecký Wunderman s.r.o. vás naučí, jak propojit sociální a transakční data, a poradí, jak různé datové zdroje přeměnit do vhodné komunikace.

Jak nevyhodit čas a peníze při redesignu webu?

Uvažujete nad změnou současného vzhledu firemního webu nebo teprve stojíte na počátku jeho tvorby? Potom byste měli vědět, jak správně připravit redesign a jak docílit toho, aby byl web úspěšný. Jakub ProvazníkAITOM Digital s vámi projde několik kroků, pomocí kterých dokáží získat to nejdůležitější o byznysu a zapracovat do webu.

Generování profitu v on-line je otázka rozhodnutí!

Díky digitálním médiím jsme získali mnohem lepší měřitelnost a možnost vyhodnocování. Umíme ovšem tato data skutečně správně využívat? Martin Ptáček z Cross Masters vám ukáže, jak naplno využít marketingový rozpočet v e-commerce k dosažení maximálního profitu či obratu.

14. ročník konference WebTop100 se bude konat 11. listopadu v Kongresovém centru U Hájků, Na Poříčí 42 v Praze. Už teď se můžete podívat na program konference WebTop100, který je stále rozšiřován o nové zajímavé řečníky.

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: