WebTop100 podcast: s Lukášem Krčilem z Hedepy o rozvoji online psychoterapie

6. 5. 2024 | Michal Mládek

Psychoterapie přestala být tabu již dávno a dle vlastních slov hosta aktuálního podcastu WebTop100 bychom nad ní měli uvažovat v podobném duchu jako nad pravidelnými návštěvami praktického lékaře. Online terapie se za velmi krátkou dobu stala zcela relevantní metodou, jakým způsobem si efektivně a bez dlouhého čekání nechat pomoci. 

Pozvání do podcastu tentokrát přijal Lukáš Krčil a povídali jsme si o online psychoterapii Hedepy, která v posledních letech zažívá nebývalý boom. Sám Lukáš má již s podnikáním bohaté zkušenosti. Nejen, že spoluzaložil úspěšný startup, se kterým rychle proniká i na zahraniční trhy. Má zkušenosti i z digitálního agentury YYY, kterou založil a vedl. Jak z rozhovoru poměrně rychle vyplývá, dokáže svou zkušenost z oblasti digitálního marketingu efektivně propisovat i do komunikace Hedepy.

Online terapie Hedepy je ukázkovým příkladem rostoucího projektu, který je živen jak správným know how, tak srdcem. Rozjezd projektu je zároveň datován do období protipandemických opatření, ve kterém byla po podobné službě poměrně logické sháňka. Všechno tak od začátku krásně zapadalo do sebe.

V rozhovoru se dozvíme, jaké motivace vedly Lukáš k položením základních kamenů Hedepy a jaké radosti a starosti jej na dosavadní cestě s projektem provází.

Zajímalo nás samozřejmě, jaký byl a je přístup k marketingové komunikaci Hedepy. Přece jen se jedná o typ služby, která pro efektivní nábor nových zákazníků potřebuje prostřednictvím kampaní svým způsobem i vzdělávat trh, a budovat tak tématu online terapie důvěryhodnost. Rozebereme i funkční a ekonomický model Hedepy včetně spolupráce s terapeuty.

 

O čem všem byla řeč?

  • Jak to celé funguje pro uživatele a jak pro terapeuty

  • Jaké jsou ekonomické modely Hedepy, B2C a B2B

  • Investiční kolečka, škálování byznysu, zahraniční expanze

  • Jak se daří učit trh novému přístupu k terapii

  • Nábor terapeutů

  • Specifika marketingové komunikace

Přejeme příjemný poslech či zhlédnutí. WebTop100 podcast je nově i natáčen na kameru. Rozhovor najdete také na Spotify, stažení do mobilu pro poslech na cesty umožňují Google Podcasts nebo Apple Podcasts.

Štítky dokumentu: Podcast TikTok

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: