"Twitter není na prodej," říká jeho nový ředitel

7. 10. 2010 | SLA
Dick Costolo, nově dosazený ředitel Twitteru, vyvrátil v prohlášení pro server The Telegraph tvrzení, že by byl na svou pozici dosazen, aby dohlédl na prodej této služby. Tyto informace se objevily zejména v souvislosti s Costolovými zkušenostmi, které má s prodejem start-upů velkým společnostem. Byl to právě on, kdo spoluzaložil a vedle Feedburner, jež v roce 2007 odkoupil Google.

Twitter, zdroj: www.sxc.hu, montáž

Dick Costolo, nově dosazený ředitel Twitteru, vyvrátil v prohlášení pro server The Telegraph tvrzení, že by byl na svou pozici dosazen, aby dohlédl na prodej této služby. Tyto informace se objevily zejména v souvislosti s Costolovými zkušenostmi, které má s prodejem start-upů velkým společnostem. Byl to právě on, kdo spoluzaložil a vedle Feedburner, jež v roce 2007 odkoupil Google. Stejně tak byl u prodeje služby SpyOnIn v roce 2000.
"Ne, nejsem tu, abych připravil Twitter pro prodej," uvedl Costolo pro The Telegraph. "Stejně jako Evan Williams (přeschozí šéf Twitteru) chci vybudovat silnou a nezávislou společnost. Oba máme zkušenosti s prodejem projektů Googlu, s Twitterem to však rozhodně neplánujeme."

Štítky dokumentu: Google Twitter

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: