Airbnb nabízí prožití svátků na oficiální poště Santa Clause

7. 12. 2023 | Petr Michl
Chcete se stát na den elfem? Díky Airbnb můžete na oficiální poště Santa Clause ve finském Rovaniemi pomoct třídit dopisy od dětí i dospělých z celého světa. Výherci soutěže zažijí i výlet za polární září a ubytování v kouzelném srubu.Oficiální pošta Santa Clause v Rovaniemi ve Finsku očekává, že letos obdrží denně více než 30 000 dopisů od dětí i dospělých z celého světa. Ve snaze přilákat elfy nováčky, kteří pomůžou s nahromaděnými dopisy, je srub Santa Clause nabízen na Airbnb zdarma. Za odměnu si budou moct užít opravdu sváteční atmosféru za polárním kruhem.

Katja, vrchní elfka hlavní pošty Santa Clause a hostitelka Airbnb říká:

 „Elfové pracují 24 hodin denně, aby proměnili srub Santa Clause v zimní říši divů. Chceme, aby to byla kouzelná a úchvatná zkušenost pro rodinu, která hledá dokonalý vánoční zážitek. Nejen, že hosté budou usínat ve srubu Santa Clause, ale nahlédnou taky do zákulisí oficiální pošty Santa Clause v nejrušnějším období roku.“

 

Staňte se elfem na den

Hosté budou vyzváni, aby si vyhrnuli rukávy a na jeden den se stali plnohodnotnými elfy na poštovním úřadě Santa Clause. Vrchní Elf a hostitelka Katja udělají hostům rychlokurz „elfingu“ a budou spolupracovat s jejím týmem, aby pomohli třídit dopisy od dětí i dospělých z celého světa podle seznamu Santa Clause, ze kterého se pozná, kdo byl zlobivý a kdo hodný.

Mezi další úkoly hostů bude patřit vyprazdňování poštovních schránek a pomoc elfům s orazítkováním pošty speciálním razítkem polárního kruhu předtím, než bude předána Santa Clausovi. Seznámí se tak s obvyklým provozem neobvyklé pošty. Po splnění svých elfích povinností se návštěvníci můžou těšit na tradiční finská jídla, jízdu na sněžném skútru, výlet za polární září a na nejfinštější zážitek ze všech – tradiční saunu.

Něco o srubu Santa Clause

Hosté se ubytují ve srubu Santa Clause, který stojí jen jedno sklouznutí od pošty Santa Clause. Pokoj ve srubu je jak za starých časů a s tradičními laponskými dekoracemi, šatní skříní s elfím oblečením a všemi doplňky, které se dají očekávat od útulného elfího doupěte daleko za polárním kruhem. Pobyt ve srubu Santa Clause bude zdarma.


Pravidla pro hosty

  • Než si se Santou uděláte elfíčko, slušně se ho zeptejte.

  • Do srubu Santa Clause se nechodí v botech. Pokud nanosíte sníh na ručně tkané laponské koberce, můžete toho litovat.

  • Pečení kaštanů na otevřeném ohni je povoleno.

  • Elf je prostě elf: ve vesnici Santa Clause se doporučuje nosit obvyklé oblečení, tedy plstěný klobouk s cinkajícím zvonkem a čerstvě vyžehlenou tunikou.

Jak pobyt rezervovat

Exkluzivní pobyt ve Finsku bude možné zamlouvat na 3 noci od 18. do 21. prosince 2023.2 Žádosti o rezervaci budou spuštěny v pondělí 11. prosince ve 12:00 EET na airbnb.com/santa. Díky iniciativě Visit Finland dostanou hosté bezplatné zpáteční letenky do Rovaniemi z londýnského letiště Heathrow. O let se postará společnost Finnair. Pobyt je dostupný až pro dva dospělé a dvě děti a bude zdarma, včetně snídaně a večeře. Jde jen o to napsat opravdu poutavý „motivační dopis“.

Amanda Cupples, generální ředitelka Airbnb pro severní Evropu, uvedla:

„Pobyt ve srubu Santa Clause za polárním kruhem v kouzelném Finsku není jen dovolená, je to cesta do srdce svátečního ducha. Jsme nadšeni, že se vrchní elf rozhodl podělit o své ubytování na Airbnb a pozvat rodinu na tento jedinečný sváteční pobyt, v rámci kterého pomůžou roztřídit vánoční dopisy od dětí z celého světa a zúčastní se nezapomenutelných dobrodružství, jako jsou výlety na sněžných skútrech, pozorování polární záře a návštěva tradiční sauny. Bude to zážitek na celý život.“

Heli Jimenez, ředitel pro mezinárodní marketing ve společnosti Business Finland, řekl: „Není nic kouzelnějšího než navštívit Finsko v období vánočních svátků – od divů polární záře, procházení se svátečně vyzdobenými ulicemi nebo vychutnávání si zasněžených bílých scenérií.  Těší nás, že tato rodina bude mít jedinečnou životní příležitost pracovat po boku Santova vrchního elfa na jeho pravomocném poštovním úřadě.“

Za účelem zvýšení informovanosti o dětech se speciálními potřebami poskytne Airbnb jednorázový dar sdružení Special Children 's Omaiset ELO, které se zaměřuje na děti a mladé lidi se speciálními potřebami a jejich blízké.

Těm, kteří si tento exkluzivní pobyt nemůžou rezervovat, doporučuje Airbnb navštívit kategorii arktických domovů. Tento nový filtr usnadňuje vyhledávání iglú, srubů a dalších ubytování za polárním kruhem.

 

Štítky dokumentu: Formy PR Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: