Amazing Places a Placehunter spojily síly

18. 8. 2021 | Petr Michl
Amazing Places, projekt, který nabízí inspiraci na ubytování na netradičních místech nejen v rámci České republiky, a mobilní cestovatelský průvodce s tipy na výlety Placehunter uzavřely strategické partnerství; Amazing Places se staly menšinovým partnerem.


Týmy Amazing Places a Placehunter. Zdroj: Amazing Places

Je skvělé objevovat úžasná místa a ukazovat je lidem. Projekt Amazing Places, který žije zejména ze zprostředkování ubytování na kouzelných místech, a projekt Placehunter, nabízející podrobnější tipy na výlety v rámci placené aplikace, budou naplňovat tento cíl společně.  Vzájemně se doplňující projekty s podobnou cílovou skupinou a tržním zacílením na Českou republiku s přesahem na Slovensko a Rakousko vnímají propojení jako logický krok.

Spojení přirozeně vychází z našeho společného zaměření na cestování. Amazing Places o obsah, jaký Placehunter nabízí, dlouhodobě usilovaly. Navíc obsah v tak vysoké kvalitě a exkluzivitě, která je blízká právě i nám v Amazing Places. Inspirace na ubytování s doplněním tipů a informací o výletech na méně obvyklá, ale turisticky velmi atraktivní místa je dalším benefitem pro naše zákazníky,“ uvedl Petr Kotík, zakladatel projektu Amazing Places.

Propojení obou projektů přinese uživatelům informační komfort. Přehled dostupnosti ubytovacích kapacit a nabídky jedinečných míst přinesou zvýšení zásahu cílové skupiny projektů v řádech desítek tisíc uživatelů.

Vyjma pozitivního přínosu pro uživatele očekávám, díky silnému partnerovi, jakým značka Amazing Places beze sporu je, především posílení vlastní značky Placehunter a tím samozřejmě i utvrzení o našich kvalitách,“ vysvětlil Jaroslav Janouš z Placehunter.


 Jaroslav Janouš a Eliška Hudcová z Placehuntera a zakladatel Amazing Places Petr Kotík. Zdroj: Amazing Places

Nabídky ubytování doporučené Amazing Places budou zobrazeny v aplikaci Placehunter v okolí jednotlivých turistických cílů. Pro uživatele aplikace však nejde jen o inspiraci na ubytovací kapacity jako takové, ale i o možnost získat předplatné aplikace po dobu pobytu na některém z kouzelných míst zdarma.

„V naší aplikaci Placehunter chybělo ubytování a Amazing Places zase postrádaly tipy na výlety. Mám velkou radost, že se dva nadějné projekty spojily a mohou se přirozeně doplňovat,“ říká Eliška Hudcová, spoluzakladatelka Placehunter.

Aplikace se navíc stane i novým zajímavým komunikačním kanálem, který Amazing Places mohou nabízet svým partnerům z řad poskytovatelů ubytovacích služeb. Obě značky počítají se vzájemnou podporou v rámci marketingové komunikační strategie.

O projektu Amazing Places

Cestovatelský lovebrand založil Petr Kotík v roce 2014. Na webu, sociálních sítích a od letošního roku rovněž v rámci tištěného čtvrtletníku Amazing Magazin nabízí projekt Amazing Places inspiraci na ubytování na desítkách kouzelných míst od romantických chalup, útulných roubenek, mlýnů a statků až po výjimečné apartmány a hotely.

O projektu Placehunter

Méně hledání, více objevování

Placehunter je mobilní cestovatelský průvodce, který odkrývá vizuálně atraktivní místa v České republice. Aplikace se svými uživateli kromě krásných míst sdílí také přehlednou mapu a důležité a praktické informace o místech. Placehunter založila v dubnu 2021 influencerka Eliška Hudcová se svým partnerem a projekt si klade za cíl nabídnout uživatelům komplexní, a přitom jednoduché řešení, které na své výlety potřebují.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace Startup
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: