Amazon spustil virtuální knihovnu

4. 11. 2011 | BVo
Jeden z největších internetových obchodů představil vlastní online půjčovnu knih, která je dostupná pouze pro uživatele čtečky nebo tabletu od Amazon. Virtuální knihovna nabízí až 5 000 titulů.

Internetový obchod Amazon představil novou virtuální půjčovnu knih. Knihovna nazvaná Kindle Owner’s Lending Library je dostupná pro majitele čtečky Kindle, Kindle Touch nebo tabletu Kindle Fire, kteří využívají členský program Amazon Prime. Majitelé jiných přístrojů, které umí pracovat s elektronickými knihami mají smůlu. Společnost tak chce posílit prodej svých produktů.

Amazon nabízí k půjčení více než 5 000 titulů. Mezi nimi jsou i nejžádanější současné i bývalé bestsellery. Uživatel si bude moci půjčit pouze jednu knihu měsíčně. Může si ji však ponechat jak dlouho bude potřebovat. Poté ale, co si stáhne jinou knihu se ta předešlá z přístroje automaticky vymaže.

Cílem nové služby však není útočit na kamenné veřejné knihovny. Společnost Amazon dokonce před časem navázala spolupráci s některými americkými knihovnami.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.washingtonpost.com


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: