Android má více apliakcí zdarma než iPhone

28. 4. 2011 | KaS
Analytická společnost Distimo, která dlouhodobě sleduje ceny za mobilní aplikace u různých platforem, zveřejnila informaci, že stále populárnější platforma Android má již více volně dostupných aplikací než je jich pro iPhone.

Analytická společnost Distimo, která dlouhodobě sleduje ceny za mobilní aplikace u různých platforem, zveřejnila informaci, že stále populárnější platforma Android má již více volně dostupných aplikací než je jich pro iPhone. Android Market aktuálně nabízí přes 130 000 apliakcí zdarma, zatímco App Store jich má necelých 122 000. Na druhou stranu zase vede App Store v počtu placených aplikací, kde nabídka převyšuje platfomu Android takřka třikrát.

Podle předpovědí by měla pozice Android Marketu v následujících měsících posílit, pokud totiž bude pokračovat současný vývoj a trend rostoucího počtu aplikací se nijak extrémně nezpomalí nebo nezastaví, bude do půl roku Android platformou s absolutně největším počtem aplikací.

Zdroj: Tyinternety.cz

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.