Aplikace radí, jak žít Aktivně a zdravě i v karanténě

8. 4. 2020 | Petr Michl
Právě nyní je důležité zůstat v dobré fyzické kondici a psychické pohodě. Ale ne každý to dokáže sám. Pomoci vám může aplikace Aktivně a zdravě, kterou obnovuje Focus Agency a nezisková iniciativa Vím, co jím a piju. Stáhněte si ji a těšte se na každodenní výzvy.

 

Karanténa z nás udělala domácí pecivály z donucení. I v omezených prostorech a v mantinelech vládních nařízení se dá žít „aktivně a zdravě“. Jen to chce k tomu někdy popostrčit. PR a komunikační agentura Focus Agency  (vydavatel Marketing Journalu, pozn. red.) se spolu s neziskovou iniciativou Vím, co jím a piju (dále VCJ) rozhodly znovu obnovit aplikaci Aktivně a zdravě, která k tomu pomůže.

Aplikace vznikla na přelomu roku 2018 a 2019 jako unikátní CSR projekt na podporu zdravého životního stylu, a to na základě spolupráce Focus Agency  s Českou podnikatelskou pojišťovnu (ČPP), VCJ a Sportinvest Marketing. Aplikaci si stáhlo 51 tisíc lidí, které nabádala aplikace Aktivně a zdravě k plnění nejrůznějších sportovních, výživových i relaxačních úkolů. Projekt zabodoval i v soutěži Zlatý středník 2018, kde získal cenu Top Rated v kategorii nejlepší webové stránky a on-line aplikace. 

Projekt byl časově omezen, ale nyní se ho rozhodla agentura Focus Agency na své náklady obnovit. „Vážíme si toho, jak se lidé postavili k problémům čelem a vzájemně si začali pomáhat. Rádi bychom tímto krokem přispěli a připojili se k myšlence #spolutozvladneme. Věříme, že uživatelé najdou v aplikaci pomocníka i trenéra a bude je každý den motivovat,“ vysvětluje důvody tohoto kroku ředitel Focus Agency, Robert Svoboda.

Aplikace není jen o cvičení a nekonkuruje tak například na to zaměřeným appkám patřícím velkým sportovním značkám. Obsahem mobilní aplikace Aktivně a zdravě jsou denní výzvy z oblasti pohybu, výživy a zdraví. Stane se vám tak, že vás aplikace vyzve k cvičení dřepů, ale zároveň získáte i tipy na to, jak si odpočinout nebo si uvařit zdravé jídlo dle receptů připravených nutričními specialisty z VCJ. Bude se vám snažit být průvodcem aktivního a zdravého života, a to i v době, která to značně ztěžuje.

K čemu je aplikace dobrá? To vám přiblíží ve videu níže její někdejší ambasadorka, herečka Patricie Solaříková.

Aplikaci stáhnete na Google Play a iOS. Případně navštivte web aktivneazdrave.cz.

PR agentura, Focus Agency

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.