Apple pracuje na problémech s malou výdrží iPhonu 4S

4. 11. 2011 | BoB
Společnost Apple přiznala chybu v operačním systému iOS 5, která způsobuje nízkou výdrž baterie nového iPhonu 4S. Problém by měla vyřešit plánovaná aktualizace systému.

Jak už jsme vás informovali, někteří majitelé nového mobilního telefonu od firmy Apple mají problémy s velmi nízkou výdrží baterie. Apple se k situaci konečně vyjádřil a potvrdil, že na vině je chyba v operačním systému iOS 5.

Není však jasné, jaká konkrétní chyba problémy způsobuje. Americká společnost ve svém oficiálním prohlášení uvedla, že intenzivně pracuje na nápravě. Nepříjemný problém by prý měla vyřešit plánovaná aktualizace operačního systému s pořadovým číslem 5.0.1. Ta byla měla přijít v nejbližších dnech.

Do té doby mohou uživatelé, kteří si stěžují na slabou výdrž iPhonu 4S, vyzkoušet vypnout automatické nastavování časových pásem. Některým majitelům to pomohlo.

Novinka se neobešla bez problémů stejně jako její předchůdce. Po uvedení iPhonu 4 na trh měli někteří uživatelé problém se slabým signálem pokud jej drželi jistým způsobem.

 

Zdroj: www.blogs.wsj.com, www.allthingsd.com

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: