Apple prodal během tří dnů přes 4 miliony iPhonů 4S

19. 10. 2011 | BoB
Společnost Apple se pochlubila nevídaným úspěchem. Během třech dnů prodala už 4 miliony kusů nového mobilního telefonu. Ten se začal prodávat minulý pátek v sedmi státech.

Americká technologická firma Apple prodala za tři dny více než čtyři miliony kusů nového mobilního telefonu iPhonu 4S. O novinku, která vstoupila na trh v pátek 14. října, je rekordní zájem. Nový model se už prodává ve Spojených státech, Kanadě, Austrálii, Japonsku, Francii, Velké Británii a Německu.


Předchozího modelu se za stejnou dobu prodalo 1,7 milionů. Byl tak dvojnásobně překonán rekord, který si prozatím držel. Někteří analytici odhadují, že se nového modelu iPhonu 4S prodá v posledním čtvrtletí roku až 30 milionů kusů.


Jaký bude mít nový mobilní telefon společnosti Apple úspěch v Česku je zatím otázkou. Začne se zde prodávat až na státní svátek 28. října, stejně jako v dalších jednadvaceti zemích. Do konce roku bude v prodeji ve více než 70 státech po celém světě.

 

Zdroj: www.apple.com, www.techcrunch.com
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.