Apple si na září objednal 15 milionů nových iPhonů

6. 7. 2011 | KuL
Tchajwanské firmy hlásí, že jeden z výrobců dostal zakázku na 15 milionů iPhonů, dodávky začnou v září 2011. Termín odpovídá oznámenému příchodu nového operačního systému iOS.

Tchajwanský server DigiTimes přinesl další informace od místních výrobců hardwaru a dodavatelů součástek pro Apple.

Podle nových zpráv získala společnost Pegatron (dříve dceřiná společnost Asusteku) od Apple objednávku na dodávku 15 milionů iPhonů (5 nebo 4s) s termínem dodávek od září.

Pegatron informaci serveru nepotvrdil, server vychází z informací od několika dodavatelů různých součástek pro zařízení od Apple, kteří už nyní zahájili dodávky pro výrobní linky Pegatronu. Podle Digitimes se telefon vyráběný na linkách Pegatronu nebude výrazně lišit od iPhone 4.

Je možné, že Pegatron bude vyrábět jen jeden ze dvou nových iPhonů. Odhady analytiků a zákulisní informace o budoucích modelech iPhone totiž hovoří o možnosti dvou telefonů.

Jednoho s dvoujádrovým procesorem, větším displejem, ještě lepším fotoaparátem a novým designem, a druhého, který bude podobný iPhone 4 a Apple jej nabídne za nižší cenu srovnatelnou s iPodem Touch, který je přibližně o 10 tisíc levnější než iPhone 4.

Zdroj: www.tech.ihned.cz
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: