Apple vydal aktualizaci, která řeší problémy s výdrží baterie iPhonu 4S

11. 11. 2011 | BoB
Americká firma Apple vydala v noci novou aktualizaci operačního systému iOS 5 s pořadovým číslem 5.0.1. Měla by vyřešit problémy s nízkou výdrží baterie mobilního telefonu iPhonu 4S.

Společnost Apple v noci ze čtvrtka na pátek vydala novou aktualizaci operačního systému iOS 5, která má napravit chybu způsobující velmi malou výdrž baterie mobilního telefonu iPhonu 4S. Podle výrobce teď vydrží nabitý mnohem déle, a to až 200 hodin.

Aktualizace s pořadovým číslem 5.0.1, která je určena také pro iPady přináší i řadu vylepšení. Řeší prý i některé problémy s bezpečností a synchronizací dokumentů mezi jednotlivými aplikacemi. Uživatelé si ji mohou stáhnout prostřednictvím iTunes přímo ze svého iPhonu.

Někteří majitelé nového mobilního telefonu od společnosti Apple si v minulých týdnech stěžovali na problémy s nízkou výdrží baterie. iPhone 4S prý nevydržel nabitý ani 10 hodin, a to i v případě, že s ním uživatel nepracoval.

 

Zdroj: www.mashable.com

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.