Apple zahájil prodej iPhonu 4S

17. 10. 2011 | CaB
V pátek zahájila americká společnost Apple prodej nového mobilního telefonu iPhone 4S. Jako první se z něj mohli těšit zákazníci v Austrálii.

V pátek ráno místního času odstartoval v Austrálii celosvětový prodej telefonu iPhone 4S, který technologická firma Apple představila na začátku října. Někteří nedočkaví zájemci dokonce kempovali před obchody. Během pátku se zaplnily i obchody v Japonsku, v Evropě a v Severní Americe.


Čeští zákazníci se mohou na novinku těšit od 28. října. Nejlevnější verze mobilního telefonu by se měla v Česku pohybovat okolo 17 tisíc korun.


Podle některých analytiků by se mohlo nového iPhonu 4S prodat v následujícím čtvrtletí až 30 milionů kusů.


I když byli mnozí fanoušci a zákazníci zklamaní, že byl představen pouze vylepšený iPhone 4, nikoli očekávaný iPhone 5, je o nový mobilní telefon velký zájem. Během prvních 24 hodin od zahájení objednávek si ho zarezervoval jeden milion zájemců. Předchozí model si tenkrát objednalo 600 tisíc lidí.
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.