Asus představil svůj iPad killer

1. 6. 2010 | ILE
Jmenuje se Eee Pad, má 10'' nebo 12'' displej, běží na Windows 7, má integrovanou webkameru a podporuje flash. Na trh se dostane pravděpodobně začátkem příštího roku a stát bude asi 399 $ (něco přes 8000 korun). Takový bude nový produkt od tchajwanského výrobce počítačů a komponent Asus, který se má stát protivníkem Applu v nově zpopularizovaném segmentu tabletových zařízení.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.asus.com

Jmenuje se Eee Pad, má 10'' nebo 12'' displej, běží na Windows 7, má integrovanou webkameru a podporuje flash. Na trh se dostane pravděpodobně začátkem příštího roku a stát bude asi 399 $ (něco přes 8000 korun).

Takový bude nový produkt od tchajwanského výrobce počítačů a komponent Asus, který se má stát protivníkem Applu v nově zpopularizovaném segmentu tabletových zařízení.

Asus Eee Pad má sloužit zejména jako mediální přehrávač, elektronická čtečka a přístupový bod pro cloudcomputing. Podle Jerryho Shena, výkonného ředitele Asusu sází výrobce právě na poslední zmiňované. "Asus Eee Pad přinese zařízení pro skutečně pohodlný real-time cloud computing," nechal se Shen slyšet na konferenci Computex, kde nový projekt představil.

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: