Auto z Lidlu? V Německu si v něm pořídíte Fiata na leasing

5. 2. 2019 | Petr Michl
Do Lidlu si můžete pro potraviny na večeři, cyklistický úbor a nově i pro auto. A to ne pro žádnou naleštěnou bídu, ale pro Fiat 500.


Zdroj: Fiat.cz

Doby výlučnosti oficiálních prodejců značek aut se chýlí ke konci. Ne jen, že mnohé automobilky přemýšlí nad tím, jak prodávat auto zákazníkovi rovnou skrze online kanály. Brzy si budete moc auto přibalit k nákupu rohlíků. Alespoň tedy v Lidlu v Německu.

Tamní e-shop přišel s nabídkou operativního leasingu vozu Fiat 500. Portál Focus.de mluví o pilotním testu, kdy je cílem do konce dubna pronajmout do tisíce fiatů. Online nákup není nijak složitým procesem. Zákazník si vybírá jen z omezeného počtu barev (červená, bílá, černá nebo šedá). Nastaví si dobu pronájmu od 2 do 4 let, limity kilometrového nájezdu 10, nebo 15 tisíc kilometrů ročně, a jednu z variant operativního leasingu.

Malý fiat, který má klimatizaci, kožený multifunkční volant, zadní parkovací senzory a rádio s Bluetooth handsfree, nepřijde na nepředstavitelné peníze. Nejlevnější balíček stojí 89 eur (cca 2300 korun) měsíčně, se všemi příplatkovými službami pak 164 eur (4200 Kč). V tom případě už je ale v ceně pojištění, servis i sada zimních pneumatik.


Zdroj: Vehiculum

Auto se základní motorizací 1.2 s 69 koňmi nabízí Lidl ve spolupráci se startupem Vehiculum a finančním domem Santander. Vadou na kráse je zatím hlavně dodací doba. Ač prý proces objednání trvá i díky fintech AI hodnotící vaší finanční bonitu jen zhruba 15 minut, nikdo vám na parkoviště k Lidlu auto během vašeho nákupu potravin nepostaví. Čekací doba je 6 až 12 týdnů.

Zdroj: Focus.de

Štítky dokumentu: Budování značky Podpora prodeje
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.