Bartalská a Cicvárek Fléglová posílily řady Focus Agency

31. 8. 2020 | redakce
Novými posilami PR a digitální agentury Focus Agency jsou nově Mária Bartalská na pozici Business manažer a Marie Cicvárek Fléglová jako PR manažerka.


Zdroj: Focus Agency

Mária Bartalská se v mediální prostředí pohybuje již 12 let. Na pozici Business manažera má na starosti akvizici a retenci klientského portfolia se zaměřením na farmaceutický segment a business development projektu Firma Jako Tým – aplikace pro rozvoj a posilování firemních týmů. „Focus Agency jsem z PR agenturního trhu znala a těší mě, že můžu být součástí jejího týmu a vytvářet obchodní příležitosti. Pro svůj profesní růst považuji přesun na stranu agentury za klíčový,“ uvádí Bartalská, která v minulosti zastávali pozici Key Account Manažerky v O2 Media nebo projektové specialistky ve vydavatelství Economia.

Marie Cicvárek Fléglová působila jako lifestylová redaktorka a PR manažerka v agentuře FYI Prague. Ve Focus Agency (vydavateli Marketing Journalu, pozn. red.) má na starost cílenou medializaci zdravotnických a farmaceutických témat klientů, tvorbu podkladů a kreativní postupy komunikace.

„Děkuju celé partě Focus Agency, že jsem se mohla stát jejím členem. Posouvám se pracovně a mám možnost být u velmi zajímavých projektů a aktivně se na nich podílet. Těším se na každou novou výzvu!“ říká Marie Cicvárek Fléglová.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.