Best of Global Digital Marketing

7. 8. 2013 | Petr Michl

Již 19. září se představí v České republice koncept konference pro digitální marketéry, který už objel svět. Best of Global Digital Marketing Show již inspirovala marketéry po celém světě a s úspěchem ji hostil Londýn, Kuala Lumpur, Istanbul, Moskva, Jakarta, Singapur, Amsterdam a další metropole a na podzim budete mít možnost se ji zúčastnit i v Praze. Konferenci pořádá společnost top vision.

Mezinárodně uznávaný konzultant Mike Berry představí to nejlepší z digitálního marketingu.  Best of Global Digital Marketing Show je určena brand manažerům, marketingovým manažerům, on-line marketing manažerům, manažerům kampaní, strategickým plánovačům, kreativcům, osobám, které mají na starosti mediální plánování a všem dalším, kteří se digitálním marketingem zabývají nebo je prostě baví.

V programu jsou zahrnuty všechny oblasti internetového marketingu včetně e-mail marketingu, marketingu na sociálních sítích, on-line reklamy. V průběhu programu budou představeny případové studie, které jdou do hloubky a jsou doprovázeny video ukázkami a rozhovory s klienty a jejich agenturami.

Proč to bude o tolik lepší, než si najít kampaně z případových studií na YouTube? Přesně to vysvětluje Mike Berry ve videu výše. Nejde jen o to zhlédnout skvělou kampaň, jde o její zasazení do kontextu a hledání poučení, které by vám mohlo pomoci právě ve vašem podnikání. Výsledky jednotlivých případových studií budou logicky shrnuty tak, aby vám přinesly nové poznatky, inspiraci a prohloubily vaše dovednosti v oblasti digitálního marketingu.

Kdy: 19. září 2013
Kde: Vysoká škola ekonomie a managementu (VŠEM)
Přečtěte si více o programu a možnosti registrace ZDE.

 

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: