Britské Tesco prodejny nabídnou zákazníkům WiFi připojení

25. 7. 2011 | BoB

Britský obchodní řetězec Tesco, kterým je jedním z největších obchodních řetězců ve Velké Británii a v Irsku, nabídne svým návštěvníkům bezplatné WiFi připojení. Stane se tak prvním supermarketem ve Velké Británii, který tuto službu poskytuje.


Prodejce prozatím plánuje zkušební verzi. Zaměří se především na zákazníky, kteří si chtějí během nakupování porovnávat ceny s ostatními řetězci. Nákupní zvyklosti zákazníků se prý stále mění a Tesco jim chce touto cestou vyjít vstříc.


Tento krok je součástí strategie nového šéfa Phillipa Clarka, který chce pozvednout popularitu společnosti. Ačkoliv si na trhu drží prvenství, ve srovnání s konkurenty, je růst Tesca v posledních letech pomalý.


Zavedení WiFi připojení má také podpořit věrnostní program Tesco Clubcard, který byl v Česku spuštěn v září loňského roku. Zákazníci využívající program budou moci sbírat své body online.


Free Wifi hotspoty jsou v současné době nejčastěji v kavárnách a restauracích, včetně McDonalds, KFC nebo Starbucks.

Zdroj: www. marketingweek.co.uk
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.