Burger King se na Halloween přestrojil za ducha McDonald's

31. 10. 2016 | Petr Michl
Tak toto je strašidelné!Halloween je časem různých strašidelných srandiček, ke kterým se přidávají i značky. Řetězec s rychlým občerstvením Burger King si dokonce vyšlápl na svého úhlavního rivala.

Ve čtvrti Queens v New Yorku přehodil přes svou pobočku plachtu připomínající ducha, přičemž se na bílém plátně skvěl nápis McDonald's. Pro všechny jejich věrné zákazníky to byl bezpochyby traumatický zážitek. Částečně je zachycen i na následujícím videu.

Aby nebylo trápení dost, součástí akce produkované agenturou DAVID bylo i rozdávání burgerů v krabičce McDonald's. V ní se ovšem naštěstí skrýval Whopper a pod víkem byl nápis, který také vykukoval pod jedním z obřích prostěradel:

Booooooo! Just kidding, we still flame grill our burgers. Happy Halloween."

McDonald's prý žádnou odvetnou akci neplánuje. „Kdo by se nechtěl přestrojit na Halloween za McDonald's , když nabízíme dobroty jako McCafé, jablečné koláče a světově vyhlášené hranolky," uvedla jeho mluvčí Terri Hickey pro Huffington Post. Je to ovšem taková reakce z nutnosti. Něco nám říká, že strýček Ronald dostal zásah plamenem z grilu Burger King a nechtěný souboj značek na Halloween prohrál.
Štítky dokumentu: Formy PR

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: