CCS má novou obchodní ředitelku

13. 4. 2011 | KaS
Na pozici obchodní ředitelky ve společnosti CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. nastoupila od 1. dubna Martina Lovčíková.

Na pozici obchodní ředitelky ve společnosti CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. nastoupila od 1. dubna Martina Lovčíková, která dříve působila například v Citibank, jako jeden ze zakládajících manažerů jednotky CitiBusiness pro malé a střední firmy. v Telefónica O2 řídila jako výkonná ředitelka pro firemní segment mimo jiné integraci obchodních oddělení ČT a Eurotelu. Spolupracovala také na mezinárodních projektech v rámci skupiny Telefónica O2 zaměřených zejména na vývoj nových ICT služeb pro malé a střední firmy.

V CCS bude zodpovědná zejména za rozvoj obchodu ve všech klientských segmentech v Čechách a na Slovensku. Martina Lovčíková vystudovala VŠE v Praze (Mezinárodní obchod) a má široké zkušenosti z celé řady marketingových a obchodních pozic v bankovnictví a telekomunikacích a jako konzultant pro obchodní a marketingovou strategii, transformaci obchodních kanálů a poradenství v oblasti fúzí a akvizic.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: