Česká spořitelna zasílá klientům jako dárek audiopovídky od Ivy Hadj Moussy a Petra Stančíka

17. 12. 2021 | redakce
Renomovaní autoři Iva Hadj Moussa a Petr Stančík napsali speciálně pro klienty České spořitelny dvě vánoční povídky. Banka je klientům posílá jako vánoční dárek v podobě audiopovídek e-mailem nebo do aplikace George.

 

Povídku „Ztracený dopis” od Ivy Hadj Moussy namluvil herec Vojtěch Dyk. Povídku Petra StančíkaJežíšku, ty jsi celá maminka” načetla herečka Klára Issová. Stejně jako loňský vánoční video e-mail, v němž oslovoval ředitel České spořitelny Tomáš Salomon každého klienta jménem, má i letošní vánoční přání s audiopovídkami částečně personalizovaný charakter. Zatímco povídka „Ztracený dopis” přijde zejména mladším klientům do 35 let, kteří zatím nemají rodinu, druhá povídka od Petra Stančíka je určena pro rodiče s dětmi.   

„Loni jsme našim klientům zasílali vánoční přání formou personalizovaného videa a letos jsme chtěli přijít s novým nápadem, který bude mít pro klienty větší hodnotu. Zvolili jsme nakonec delší formát v podobě audiopovídky. Věříme, že se klientům budou líbit a ve vánoční atmosféře si je užije celá rodina,” říká Monika Hovorková, která je v České spořitelně odpovědná za značku a komunikaci.  

Nosným tématem obou povídek je „dopis pro Ježíška”, což je zároveň hlavní téma vánoční TV kampaně, na kterou vánoční přání klientům navazuje. V e-mailové komunikaci s odkazem na povídku obdrží každý klient i výzvu, aby letos opět pořizoval vánoční dárky především u českých výrobců. Tipy na dárky od českých podnikatelů lze nalézt na webových stránkách Spořitelny 

Povídky si můžete poslechnout ve videích níže 

Ztracený dopis - autorka Iva Hadj Moussa, čte Vojtěch Dyk 

 

Ježíšku, ty jsi celá maminka - autor Petr Stančík, čte Klára Issová

Spořitelna připravila aktuální vánoční kampaň ve spolupráci s agenturou VMLY&R.  

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: