Český portál Seznam.cz má nový design

4. 8. 2011 | VB
Český vyhledavač internetových stránek Seznam.cz změnil podobu své úvodní stránky. Portál představil několik novinek a drobné kosmetické úpravy.

Český vyhledavač internetových stránek Seznam.cz změnil podobu své úvodní stránky. Portál představil několik novinek a drobné kosmetické úpravy. Tato změna je prý jen součástí dalších inovací, které Seznam postupně představí.


Nová a moderní podoba největšího českého portálu přináší několik novinek. Grafický design je možné změnit už i bez registrace účtu na Seznamu. Hlavní zpráva v boxu se zprávami ze serveru Novinky.cz dostala větší prostor. Box se Super.cz se posunul nad zprávy ze Sportu.cz. Uživatelé si však je však mohou zreorganizovat a pohybovat s nimi podle svých potřeb a zájmů. Stačí jen najet myší na horní okraj konkrétního boxu a umístit ho jinam.


Změna jedné z nejnavštěvovanějších českých stránek se však prý neobešla bez komplikací. Někteří uživatelé si stěžovali na pomalejší načítání stránek nebo také na problémy s přihlašováním k jejich účtům.


Seznam.cz měnil svou podobu naposledy v říjnu v roce 2007.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: