Český rozhlas podporuje olympioniky v Soči pomocí mobilní aplikace FanStars

7. 2. 2014 | redakce

Český rozhlas připravil pro olympijské hry v Soči mobilní aplikaci Fanstars, díky níž můžou fanoušci na dálku podporovat český olympijský tým v místě konání Her.

Aplikace umožňuje posílat sportovcům vzkazy prostřednictvím hvězd nad našimi hlavami. Po stáhnutí aplikace fanoušci namíří mobilním telefonem na oblohu a v trojrozměrném vesmíru si vyberou jednu z čtyř tisíc hvězd. Přes hvězdu pak pošlou vybranému sportovci nebo týmu svůj vzkaz. Ti si budou moct tvoje zprávy číst, a také na ně přímo odpovídat. Vzkazy je také možné vidět na webu www.fanstars.cz.


Aplikace používá GPS a trojrozměrný model vesmíru se skutečnými, náhodně vygenerovanými hvězdami s jejich jmény i přesnou polohou na obloze. Aplikaci připravila agentura Ogilvy & Mather a vyvinula společnost Adikt Mobile ze skupiny Kindred Group. Dostupná je pro iOS a Android.

Český rozhlas bude mít jako mediálního partner Českého olympijského týmu v Mezinárodním vysílacím centru v Soči vlastní vysílací studio. Do dějiště her vyslal ČRo desetičlenný olympijský sportovní tým, jehož redaktoři budou aktivní i na sociálních sítích. Tweetovat budou jak z oficiálního účtu Radiožurnál Sport (@RadiozurnalS, tak i ze svých osobních účtů).

Aplikaci si mete stáhnout na iTunes i Google Play.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: