Chcete mít MTV pod palcem a sdílenou s přáteli?

1. 3. 2012 | BD
Mobilní aplikace hudební stanice MTV v Evropě umožní společné sledování pořadů.

S mobilními aplikacemi se v poslední době roztrhl pytel. Hudební stanice MTV nechtěla v tomto trendu nijak zaostat. Pro Evropu si MTV připravila aplikaci pro mobilní telefony, s kterou můžete nejen sledovat vybrané pořady, ale zapojit i své přátele.

Evropští fanoušci pořadů z dílny této hudební stanice tak mají nově možnost sledovat je “on demand” (na vyžádání). Mobilní telefon není zařízení, na kterém by se dalo přehrávat video pro partu kamarádů, ale ani tak se na pořad nemusíte dívat sami. Je možné sledovat pořady simultánně s kamarády a ještě u toho chatovat. Sociální rozměr považuje MTV za velmi důležitý.
Nová mobilní aplikace se jmenuje Under the Thumb, takže budete mít televizi v mobilním telefonu doslova pod palcem. Můžete se dívat na Pařbu v Jersey Shore nebo na Náctileté maminky, dokonce se na ně můžete dívat na obrazovce počítače a používat svůj mobil jako ovladač pro pozastavení nebo přetáčení.

I když je samotná aplikace zdarma, přístup k většině obsahu je zpoplatněn. V nabídce jsou tři různé úrovně v přístupu - Tiny, Super a Ultra Thumb. Tiny Thumb (malý palec) je zdarma, ale v nabídce je jen zpravodajství a 1 epizoda každého pořadu, Super Thumb je k dostání asi za 75 korun (2,99 euro) měsíčně. V tomto levelu je k dostání každá epizoda jakéhokoli seriálu, na který si vzpomenete. Ultra vám pak poskytne i bonusové obsahy.

MTV Under the Thumb je pro iOS a Android momentálně k dostání jen v Německu, Švýcarsku, Belgii a Holandsku. Další evropské země, včetně České republiky, by měly následovat brzy.

Zdroje: www.adage.com, www.mashable.com

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: