Co nabídne Google Offers?

1. 6. 2011 | bN
Eric Schmidt oznámil, že společnost Google během dnešního dne spustí slevový portál, který je konkurencí Grouponu.

Předseda představenstva Google Eric Schmidt oznámil, že společnost během dnešního dne spustí slevový portál, který je konkurencí Grouponu. Označení Groupon vzniklo spojením anglických slov group (skupina) a coupon (kupon). Jedná se o internetové servery, které nabízejí zlevněné dárkové certifikáty (u nás např. Slevomat, Zapakatel a další). Zákazníci je mohou využít nejčastěji v lokálních nebo národních společnostech.

Zpráva, že se Google dostává do prostředí denního obchodování, však není překvapením. Google se v minulém roce pokusil získat Groupon za 6 miliard dolarů, jeho pokus bohužel nevyšel. O několik měsíců došlo ke zjištění, že Google vyvíjí vlastní konkurenci pro Groupon s názvem Google Offers.
Na konferenci D9 v Palos Verdes v Kalifornii představili Schmidt a Stephanie Tilenius nový produkt své společnosti.

Důležitým prodejním bodem je skutečnost, že Google Offers lze hladce integrovat s Google Wallet, platebním systémem založeném na NFC, který Google také nedávno uvedl. Již dnes je Google Offers dostupný v Portlandu. Během tohoto léta se bude postupně přesouvat i Do New Yorku, San Francisca a dalších měst.

Zdroj informací: www.mashable.com 

 

 

 


 

Štítky dokumentu: Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: