Coca-Cola HBC ČR vstoupila do POPAI CE

21. 10. 2010 | TMJ
Dalším významným zadavatelem reklamy, který se stal členem středoevropské pobočky POPAI, je společnost Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o. Společnost Coca-Cola HBC Česká republika působí na českém trhu od roku 1991 a je členem skupiny Coca-Cola Hellenic, operující v 28 zemích Evropy, Asie a Afriky.

 

Logo POPAI CE, zdroj: www.popai.cz

Dalším významným zadavatelem reklamy, který se stal členem středoevropské pobočky POPAI, je společnost Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.

Společnost Coca-Cola HBC Česká republika působí na českém trhu od roku 1991 a je členem skupiny Coca-Cola Hellenic, operující v 28 zemích Evropy, Asie a Afriky. Je výrobcem, podejcem a distributorem komplexního portfolia nealkoholických nápojů ve všech kategoriích (vyrábí, distribuuje a prodává například sycené nealkoholické nápoje řady Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley, Lift a Lifter nebo balené a ochucené balené vody Bonaqua, džusové nápoje Cappy či ledové čaje Nestea).

Členství této společnosti v POPAI CE je důležitou událostí sekce Klubu zadavatelů POPAI CE, jejíž program se zaměřuje na akce a projekty pro výrobce značkových výrobků a zástupce maloobchodu, kteří se zajímají o novinky, výzkumy, relevantní informace z místa prodeje a o nejnovější dění v in-store marketingu.

POPAI CE spolupracuje se všemi subjekty, kterých se dotýká oblast in-store komunikace, tzn. s výrobci POP materiálů, dodavateli moderních in-store technologií, agenturami, maloobchodníky, zadavateli reklamy, odbornými médii, vzdělávacími institucemi apod. Jedním z hlavních poslání POPAI CE je vytvářet komunikační platformu, na které se setkávají zástupci všech těchto subjektů.

Asociace POPAI CENTRAL EUROPE patří k dynamicky fungujícím pobočkám světové sítě POPAI. V současnosti má 52 členů, kterými jsou významné společnosti působící v oblasti in-store komunikace a retail marketingu.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: