Coors Light pronajímá skleněnou kancelář uprostřed kanadských hor

26. 2. 2021 | Kristýna Vozková
Přenosná skleněná kancelář o necelých sedmi metrech čtverečních uprostřed ničeho? Značka piva Coors Light nabízí svou Out-of-Office Office k práci i odpočinku, samozřejmě jen pro zájemce nad 18 let.

 

V této kanceláři vás nebudou vyrušovat kolegové na telefonu ani manželka snažící se uspat vaše dítě. Skleněná panoramatická oáza klidu s příhodným názvem Out-of-Office Office leží osamocená kdesi uprostřed hor v kanadském Quebecu. Je přenosná, má rozměry 2,5 na 2,5 metru a nabízí pracovní zázemí včetně elektřiny, tepla a Wi-Fi. Jen se záchodem budete muset trochu improvizovat. Ale komu by to při pohledu ven vadilo? Kam se hrabou pozadí na Zoomu. Takovou kancelář by vám záviděl snad každý influencer.

Jedinečné prostředí pro práci, tvůrčí činnost nebo několika hodinovou prokrastinaci nabízí zájemcům značka piva Coors Light. Ta vytvořila projekt společně s kanadskou kreativní agenturou Rethink. Vznikla webová stránka, kde se mohou zájemci registrovat a pět z nich získá možnost si kancelář užít po dobu čtyř hodin. 

Štítky dokumentu: Formy PR Kreativní reklama
Sdílejte tento článek:
Podobné články: