Czech Blog Awards 2016: YouTube vládnou Shopaholic Nicol a Kovy, nejlepším blogerem zůstává Deníček moderního fotra

24. 11. 2016 | Petr Michl
YouTube scéna a blogoscéna má nové královny a krále pro rok 2016. Rozhodly o nich hlasy v anketě Czech Blog Awards.

Na včerejším slavnostním večeru v Hudebním divadle Karlín se udělovaly ceny v rámci již čtvrtého ročníku ankety anketě Czech Blog Awards. Videoblogerkou roku se stala Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol a videoblogerem pak Karel Kovář alias Kovy.


Shopaholic Nicol při obdržení ceny Videoblogerka roku 2016

Pro Shopaholic Nicol se jednalo o obhajobu titulu, zatímco pro Kovyho to byla premiéra. O vítězství rozhodují hlasy veřejnosti, takže ze všeho nejvíce je toto klání měřením oddanosti fanouškovské základny jednotlivých tvůrců. To, že se na prvních pozicích neumísťují klasičtí let's playeři, kteří mají dosud největší počty followerů, značí také, že vaši fanoušci musí podobnou soutěž považovat za smysluplnou.

Titul Bloger roku obhájil Daniel Landsman, tvůrce blogu Deníček moderního fotra. Zajímavě dopadla i kategorie Objev roku, v níž uzmula první pozici sestra jednoho z nejslavnějších českých youtuberů, Jirky Krále, Kateřina Králová. Ta se poměrně často objevovala ve videích svého bratra, ale nakonec letos sama rozjela svůj vlastní YT kanál, Svět podle Katky.


Kovy při obdržení ceny Videobloger roku 2016

Loňským objevem roku byla Kateřina Lustigová aka My Cooking Diary, která letos již opanovala kategorii Food.

Ocenění Czech Blog Awards sestává společenskou událostí atraktivní i pro masmédia. Vypodívá o tom například to, že živý přenos slavnostního vyhlášení přenášel na svých stránkách Blesk.cz. K dispozici je ale i celý záznam události, který si můžete prohlédnout níže.

 

Výsledky Czech Blog Awards 2016

Štítky dokumentu: YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: