DámeJídlo.cz vyrostlo v počtu objednávek za rok 2015 o více než 90 %

18. 12. 2015 | redakce
Online služba na dovážku DámeJídlo.cz zažila úspěšný rok. Od začátku roku 2015 vyřídila téměř 1,9 mil. objednávek, což znamená více než 90% růst.


Společnost DámeJídlo.cz, největší online služba na dovážku jídla z restaurací, zažila úspěšný rok. Od začátku roku 2015 vyřídila téměř 1,9 mil. objednávek, což znamená více než 90% růst. Dnes si přes DámeJídlo.cz mohou lidé objednat rychlý oběd či večeři z více než 2000 restaurací po celé republice. DámeJídlo.cz, které od začátku roku 2015 patří do skupiny globálního hráče Delivery Hero, tak pokrývá více než 80 % trhu v ČR.

„Segment food delivery zažívá zejména díky službě DámeJídlo.cz stále větší nárůst popularity. Počty našich objednávek opět svižně rostou oproti předchozímu roku z 1,2 mil. objednávek dovozu jídel z restaurací poskočily na 1,9 milionu,“ shrnuje ředitel Dámejídlo.cz Lukáš Uhl a dodává: „Naši kurýři najezdili s burgery, pizzami, českou klasikou i třeba italskou kuchyní nebo sushi či vegetariánskou kuchyní téměř 2 miliony kilometrů."

Pokud bychom se na letošní rok v porovnání s loňským chtěli podívat z časového hlediska, pak vidíme, že kurýři DámeJídlo.cz odjezdili přes 354 tisíc hodin, což znamená 136% nárůst v porovnání se 150 tisíci hodin v roce 2014.

Díky propracovanému systému logistiky Dámejídlo.cz má naprostá většina zákazníků oběd či večeři doma na stole do hodiny od objednání. Konkurenční výhodou je vedle propracovaného systému logistiky také doprovodný servis. Od zákaznické linky, která například více než 80 % požadavků vyřeší do hodiny, až po službu vrácení peněz při nespokojenosti s dodaným jídlem.

Rostoucí společnost vytváří také nová pracovní místa. „Jako úspěšná a rychle rostoucí služba v současné době přímo nebo nepřímo zaměstnáváme již více než tisíc lidí. Rozvoj naší dodávkové sítě vyžaduje také přijímání nových řidičů - kurýrů, a to po celé republice. Měsíčně nabereme v průměru 10 nových kurýrů, nicméně i to je pro nás málo. Potřebujeme další kvalitní pracovníky, a těch momentálně není na trhu mnoho,“ poznamenává Lukáš Uhl.

Služba Dámejídlo.cz byla z počátku populární hlavně v Praze. Během letošního roku se ale její popularita výrazně rozšířila po celé ČR. V současné době tak mají možnost objednat si jídlo do kanceláře, domů či na oslavu narozenin zákazníci ve 150 městech a obcích v Čechách a na Moravě, a to z více než 2000 restaurací. Šíře nabídky restaurací a jídel v různých cenových relacích je tak vedle rychlosti a spolehlivosti klíčovou výhodou naší služby Dámejídlo.cz.

Pod značku a platformu DámeJídlo.cz patří od podzimu také dosavadní značka JidloTed.cz, která byla spolu s Dámejídlo.cz na počátku roku odkoupena mateřskou společností Delivery Hero. Její zákazníci již nyní automaticky využívají služeb DámeJídlo.cz, jejich bonusy a kredity jim zůstaly zachovány.

Štítky dokumentu: E-Commerce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.