Den bez bankovních poplatků: mBank bude na I. P. Pavlova rozdávat lístky na MHD

25. 2. 2010 | ILE
Na poslední únorový den, kdy Češi slaví Den bez poplatků, připravila mBank akci ve stanici metra I. P. Pavlova. Hostesky v barvách mBank budou cestujícím rozdávat jízdenky na městskou hromadnou dopravu. Jízda s lístkem zdarma má evokovat využívání bankovních služeb bez poplatků.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

PRAHA, 25. února 2010 – Na poslední únorový den, kdy Češi slaví Den bez poplatků, připravila mBank akci ve stanici metra I. P. Pavlova. Hostesky v barvách mBank budou cestujícím rozdávat jízdenky na městskou hromadnou dopravu. Jízda s lístkem zdarma má evokovat využívání bankovních služeb bez poplatků.

„mBank nabízí klientům kvalitní služby a produkty bez obvyklých poplatků navíc. Je to naše filozofie a snažíme se v tomto směru nabourat zažité mýty o tom, že mít účet v bance stojí nekřesťanské peníze. Proto se znovu připojujeme ke Dni bez bankovních poplatků a chceme, aby klienti věděli, že to jde i takto,“ osvětlil důvod účasti na projektu Robert Chrištof, obchodní ředitel mBank.

Iniciativa, která vznikla na základě potřeby poukázat na problematiku bankovních poplatků, získává u Čechů na velké oblibě. mBank se k protestu připojuje již potřetí.

„Akcí chceme ukázat, jak je příjemné využívat klasické služby bez nepřiměřených nákladů. V našich 17 mKioscích pak budeme obdarovávat nově příchozí klienty. Každý, kdo si v Den boje proti bankovním poplatkům přijde zařídit účet, dostane praktický termohrnek,“ uzavřel Robert Chrištof.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: