Doplněk prohlížeče Make America Kittens Again skryje na webu fotografie Donalda Trumpa

28. 2. 2017 | Petr Michl
Objevují se zprávy o Donaldovi Trumpovi na vaší obrazovce příliš často? Existuje jednoduché řešení: doplněk k prohlížeči Google Chrome, který nahradí všechny jeho fotografie snímky koček.Objevují se zprávy o Donaldovi Trumpovi na vaší obrazovce příliš často? Existuje jednoduché řešení: doplněk k prohlížeči Google Chrome, který nahradí všechny jeho fotografie snímky koček.

Můžete ho nalézt pod názvem Make America Kittens Again. Jeho tvůrcem je britský novinář Tom Royal, CEO společnosti MN Digital Media, který nedávno vytvořil podobný doplněk skrývající fotografie spojené se stranou UKIP.

Proč to udělal? Na svém blogu uvádí tři důvody:

1) Trump je ostuda;
2) koťata jsou roztomilá;
3) nemohl jsem najít fotografii sliznaté ryby pod licencí Creative Commons.

Nástroje, které nějakým způsobem pomáhají vypořádat se s informacemi o Donaldovi Trumpovi, přinesly již i etablované značky. Například deník The Washington Post přišel s automatickým kontrolorem faktů z twitterového účtu Donalda Trumpa. Hodnocení faktické správnosti se vám tak zobrazí přímo pod jeho tweety.

Ten nyní navíc zahrnuje i oficiální americký prezidentský účet na Twitteru, @potus.

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.