Doubledecker láká na Londýn!

24. 5. 2011 | ZeB
Včera vyrazil na cestu po českých městech doubledecker, který je součástí kampaně Českého olympijského výboru k propagaci olympijských her v Londýně v příštím roce.

Včera vyrazil na cestu po českých městech doubledecker, který je součástí kampaně Českého olympijského výboru k propagaci olympijských her v Londýně v příštím roce. Dle místopředsedy ČOV pro ekonomiku a marketing Jiřího Kejvala chce projekt „zábavnou formou informovat o olympismu“ a představovat tuto myšlenku především dětem ve věku od 10 do 12 let. To je samozřejmě vznešený cíl, neboť hodnoty olympismu jsou jistě souborem hodnot, které bychom měli dětem předávat. 

Je však zřejmé, že pouze o to, aby děti přijaly za své takové hodnoty jako je čest, smysl pro férovou hru či dodržování základních etických principů, v kampani nejde. Kamenem úrazu může být i to, že kampaň, která stála přibližně 14 milionů korun, byla financována nejen z příspěvků ČOV a darů, ale také z peněz určených na vzdělávání. 

Sdílejte tento článek:
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.