Druhá generace iPadu se objeví o něco dříve - již příští jaro

29. 9. 2010 | ITO
Druhé generace iPadu by se fanoušci Apple mohli dočkat již příští rok. Na trh by měla být uvedena na jaře a vyznačovat by se měla především nižší hmotností a tenčím provedením. Vyplývá to z informací, které uvolnili Henry King a Kevin Lu, analytici banky Goldman Sachs.

iPad první generace, zdroj: www.apple.com

Druhé generace iPadu by se fanoušci Apple mohli dočkat již příští rok. Na trh by měla být uvedena na jaře a vyznačovat by se měla především nižší hmotností a tenčím provedením. Vyplývá to z informací, které uvolnili Henry King a Kevin Lu, analytici banky Goldman Sachs. Podle nich si rychlým nasazením druhé generace zařízení chce Apple zajistit i v dalších letech vůdčí pozici v rámci progresivního trhu s tablety.

Kromě lehké změny hmotnosti a tloušťky by se zařízení mělo mírně proměnit také po technologické stránce - a to na základě uživatelských reakcí na současný model. Přibude tak pravděpodobně fotoaparát s kamerou a hovoří se dokonce o přítomnosti konektoru mini USB.

Již od příštího roku by na trhu s "většími" tablety mohlo být pořádně rušno. Kromě iPadu a avizovaného přístroje od HP by se na něm totiž mohl objevit také low-cost tablet od Amazonu.

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: