Exkluzivní přednáška Csaby Szabó: Jak expandovat na globální trhy

3. 2. 2013 | Petr Michl
Chcete se dozvědět, jak prosadit své podnikání i v zahraničí? Přijďte na večer představující služby Jihomoravského inovačního centra, jehož vrcholem bude prezentace Csaby Szabóa z European Entrepreneurship Foundation.

Chcete se dozvědět, jak prosadit své podnikání i v zahraničí? Přijďte na akci Jihomoravského inovačního centra (JIC), New Challenges in the Globalized World. Jejím vrcholem bude prezentace Csaby Szabóa z European Entrepreneurship Foundation. Během večera se dozvíte, jaké služby JIC nabízí. Budete mít příležitost seznámit se s konzultanty, externími mentory a firmami v JIC Innovation parku.

CEO společnosti Safetica Technologies, Jakub Mahdal, přinese vhled společnosti, která cestu z JIC do světa globálního byznysu již absolvovala. Kompletní program naleznete níže. Celá akce je zdarma a koná se již ve středu 6.2. od 17:00 hodin v sídle JIC Innovation parku.

Počet míst je nicméně omezený. Registrujte se do 4.2. u Adama Hazdry na emailu hazdra@jic.cz.


Program:

17:00 – 17:30 Představení a vize JIC Innovation parku - Miloš Sochor, hlavní konzultant JICu
Jak funguje JIC Innovation park a jaké firmy v něm jsou? Jak vám může pomoci v expanzi? A jaké výsledky už má za sebou?

17:30 – 17:45 Safetica Technologies: Do 49 zemí světa
s pomocí JICu
- Jakub Mahdal, ředitel společnosti Safetica
Technologies s.r.o.

Firma Safetica Technologies působící v JIC Innovation parku vám přiblíží, jaké to je, být jeho součástí. Dozvíte se, jak spolupráce vypadá v praxi a jaké výhody (či nevýhody) pobyt v JIC Innovation parku přináší.

17:45 – 18:00 Coffee Break

18:00 – 19:00 New Challenges in the Globalized World - Csaba Szabo, GDF Suez Hungary, European Entrepreneurship Foundation & Singularity University CEE (prezentace bude v anglickém jazyce bez překladatele)
Jak se ze střední Evropy dostat na světový trh? Jaké jsou velké problémy dnešního světa a jak je řešit ze střední Evropy?
Přijďte se dozvědět více o prestižní soutěži Global Impact Competition, která může být letošní rok výzvou právě pro vás.

19:00 – 20:00 Networking

Štítky dokumentu: Tipy na akce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.