Google+ by mohl na konci příštího roku dosáhnout až 400 milionů uživatelů

29. 12. 2011 | BVo
Podle neoficiálních statistik má sociální síť společnosti Google už 62 milionů uživatelů. Na konci roku 2012 by pak mohla získat až 400 milionů nově registrovaných zájemců.

Podle statistika a zakladatele serveru Ancestry.com Paula Allena měla sociální síť Google+ k 27. prosinci až 62 milionů uživatelů a tempo přibývajících stále roste. Podle jeho výpočtů by pak Google+ mohl překonat hranici 85 milionů už na začátku února 2012. Tato neoficiální čísla uvedl Paul Allen na svém profilu.

Podle nových odhadů registruje sociální síť společnosti Google každý den téměř 625 tisíc nových zájemců. Pokud se bude nárůst uživatelů držet ve stejném tempu i v příštím roce, mohla by jich mít na jeho konci téměř 300 milionů. Paul Allen ale předpovídá, že by se tempo mělo zrychlovat a nově registrovaných by pak mohlo být až 400 milionů.

Oficiální údaje společnosti Google pocházejí z poloviny října tohoto roku. Tehdy firma uvedla, že má sociální síť Google+ zhruba 40 milionů uživatelů. Statistky Paula Allena nechtěla nijak komentovat.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.pcmag.com

Štítky dokumentu: Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: