Google+ představuje příručku pro politiky

29. 11. 2011 | CaB
Sociální síť Google+ připravila příručku pro politiky, která jim má krok za krokem pomoci při orientování se na webu. Radí, jak zde nejlépe komunikovat s voliči.

Sociální síť Google+, která funguje téměř pět měsíců, přichází s příručkou pro politiky, politické organizace nebo aktivisty. Průvodce jim má pomoci pro orientování se na sociální síti a v možnostech jejího využití. Společnost Google chce, aby se do vytváření obsahu na Google+ zapojili také známé politické osobnosti.

Průvodce poskytuje typy krok za krokem. Radí, jak vytvořit stránku pro politickou kampaň, jak se mohou politici zapojit a jak mohou komunikovat s voliči na této sociální síti. Zaměřuje se především na pět oblastí - sdílení obsahu, kruhy, podporu, sdílení fotografií a skupinové video hovory.

Stránka je součástí souboru průvodců pro média, slavné osobnosti, různé neziskové a sportovní organizace nebo školní instituce.

Profil na Google+ si nedávno také založil americký prezident Barack Obama, který je svým pozitivním přístupem k sociálním sítím známý. Využije je při blížících se prezidentských volbách, v kterých chce obhájit svou funkci.


Zdroj: www.mashable.com, wwww.blog.govtwit.com

Štítky dokumentu: Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: